İftar öncesi polis dayağı

Alman polisi, bu kez Köln’de iftara yetişmeye çalışan ’e saldırdı, burnunu kırdı. Zorbalar, Volkan’a oruç açması için su bile vermedi

Giriş Tarihi: 17.5.2020 ABONE OL
İftar öncesi polis dayağı
İFTARA yetişmek için acele ederken Köln ana tren istasyonuna maskesiz giren Ankaralı Volkan Koyugöz (26), polislerden dayak yedi. Arkadaşıyla birlikte alışveriş yaptığı Köln'den Kerpen kasabasındaki evine dönmek için yola çıktığını anlatan Koyugöz, "Niyetliydim ve iftara yetişmek için treni kaçırmak istemedim. Gara girmeden polis maske takmam konusunda uyardı" dedi.

YERE YATIRIP TEKMELEDİLER
GARA girdikten sonra maskesini taktığını anlatan Koyugöz, "Polis arkamdan hızlıca geldi. 100 euro ceza yazacağını söyledi. Arkadaşım, 'Maskeyi taktı. Neden ceza yazıyorsunuz. Trene yetişmesi lazım' deyince polis tepki gösterdi. Bir anda etrafımda 8-9 polis belirdi. 'Bizimle oyun oynayamazsın' deyip beni yere yatırdılar ve yüzümü betona vurdular. Kaburgalarımı tekmelediler" diye konuştu.

200 KİŞİ SADECE İZLEDİ
POLİSLERİ sakin olmaları konusunda sürekli uyardığını anlatan Volkan Koyugöz, "Burnuma sağlı sollu yumruk attılar. Etrafta 200'e yakın insan vardı ve kimse tepki vermedi. Burnumdan kan akarken sürükleyip gardaki karakola götürdüler. Orada da yere yatırıp vurmaya başladılar. Oruç açmak için su istedim vermediler. Kimliğimi suratıma fırlatıp bıraktılar. Ceza da yazmadılar" diye bilgi verdi.

ARKADAŞINA GÖNDER
İftar öncesi polis dayağı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA