Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avea'dan NBA All Star çıkarması

Giriş Tarihi: 23.2.2013

Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden Avea, işbirliği yaptığı NBA yöneticileriyle Huston'da yol haritası toplantısı yaptı. Avea yönetimi, NBA ile yenilikçi projelerle devam edeceğini söyledi

Avea ve NBA üst düzey yöneticileri, hem NBA All Star 2013 heyecanını yerinde yaşamak hem de 2013 yılı yol haritasını masaya yatırmak üzere Huston'da buluştu. Toplantıya Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, NBA Global Pazarlama Ortaklıkları İdari Başkan Yardımcısı Mark Tatum, NBA Global Pazarlama Ortaklıkları Kıdemli Başkan Yardımcısı Kerry Tatlock, NBA Global Pazarlama Ortaklıkları Başkan Yardımcısı Marc Amstrong, NBA Türkiye Kıdemli Direktörü Naci Cansun'un yanı sıra ile kırdığı potalarla saha kriterlerinin değişmesine yol açan efsane oyuncu Darryl Dawkinns de katıldı.

PROJELER DEVAM EDECEK
İlk olarak Ekim 2012'de iki kurum arasında imzalanan üç yıllık anlaşma; Avealılara cep telefonlarından NBA dünyasına, NBA'ya ait çok özel görüntülere ulaşabilme ve en önemlisi de play-off'lara, NBA All Star maçlarına, Avrupa ve ABD'de oynanacak NBA maçlarına katılabilme ayrıcalığını da beraberinde getirmişti. Avea Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, NBA ile yenilikçi projelere devam edeceklerini belirterek, "Resmi ortaklığımız 2013-2014 döneminde de yeni projelerle büyüyecek. Türkiye'de sporu teşvik etmek, basketbolu çok sevdirmek, gençlere çok çalışmayı, mücadeleyi ve takım oyununu teşvik etmek istiyoruz. NBA dünyanın en büyük içerik sağlayıcılarından biri. Biz bu içeriği müşterilerimize, aslında Türkiye'de isteyen herkesin cep telefonuna, tabletline, dizüstü bilgisayarına ulaştıracağız. Bu ortaklık, kalıcı değerler yaratmak üzere farklı platformlara doğru gidecek" dedi.

ALL STARS AİLE RESMİ ÇEKİLDİ
Mark Tatum ve Avea Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk aralarına potaları kırıp NBA kriterlerini değişteren efsane oyuncu Darryl Dawkinns alarak diğer yöneticilerle Huston ziyaretinde aile fotoğrafı çektirdi.

NBA kurmayları işbirliğinde memnun
İşbirliğinin imzalanması sonrasını kapsayan dört aylık sürede, NBA'nın Türkiye'deki takip edilme oranlarının yüzde 100'ün üzerinde artığını dile getiren NBA yöneticisi Mark Tatum Avea ile artan ilginin NBA'nın resmi internet sitesinin Türkçeleştirilmesini de sağladığını açıkladı. Tatum, "Avea ile ortaklık, bizim için çok önemli. Düşünmek zorunda bile kalmadık. Türkiye, NBA'in 12 özel internet sitesinden biri oldu" oldu.BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avea'dan NBA All Star çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN