Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mali müşavirler meydanlara çıkıyor

Binlerce Mali Müşavir, 1 Mart'ta (yarın) Taksim'de siyahlara bürünecek.

Giriş Tarihi: 28.2.2013 13:20 Güncelleme Tarihi: 28.2.2013 14:01
Taksim Cumhuriyet Anıtı'ndaki törene İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) Başkanı Yahya Arıkan ile Oda Kurulları, üyeler ve meslek camiası mensupları katılacak. Muhasebe Haftası etkinlikleri çerçevesinde 2 Mart'ta İstanbul Kongre Merkezi'nde bir de müzik şöleni düzenlenecek.

Türkiye'de 1990 yılından bugüne kutlanan "Muhasebe Haftası" nedeniyle İstanbul İSMMMO üyesi binlerce mali müşavir 1 Mart'ta Taksim Cumhuriyet Anıtı'nda buluşacak. Mali müşavirler Saat 11.00'de yapılacak basın açıklamasıyla farklı bir görsel eylemi de hayata geçirerek. Sorunlarına dikkat çekmek isteyen mali müşavirler siyah giysileriyle Taksim Meydanı'nı da siyaha çevirecek.

İSMMMO'Dan yapılan açıklamaya göre Taksim Cumhuriyet Anıtı'ndaki törene İSMMMO Başkanı Yahya Arıkan ile Oda Kurulları, üyeler ve meslek camiası mensupları katılacak. Muhasebe Haftası etkinlikleri çerçevesinde 2 Mart'ta İstanbul Kongre Merkezi'nde bir de müzik şöleni düzenlenecek. Hakan Aysev'in konseri vereceği etkinlikte Nevzat Karakış yönetimindeki İSMMMO Dostlar Korosu da sahne alacak. 7 Mart'ta ise İSMMMO Başkanı Yahya Arıkan'ın yöneteceği ve TMMOB Genel Başkanı Mehmet Soğancı, İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ile İstanbul Tabip Odası Başkanı Taner Gören'in katılacağı Meslek Odaları paneli düzenlenecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mali müşavirler meydanlara çıkıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN