Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kienbaum Türkiye ofisini kurdu

Giriş Tarihi: 1.3.2013 19:07

Almanya’nın lider danışmanlık firması Kienbaum Türkiye ofisini kurdu .Kienbaum’un yeni İstanbul ofisini Leyla Spencer yönetecek.

Almanya merkezli Kienbaum grubu Avrupa 'daki yapılanmasını İstanbul ofisini kurarak güçlendiriyor. Leyla Spencer, Kienbaum Türkiye yöneticisi olarak, guruba çok yönlü deneyimleri, Insan Kaynakları süreçlerindeki Türk Alman, uluslararası şirket ve pazarlar tecrübesi ile katıldı. Leyla Spencer Kienbaum 'a katılmadan önce SpenglerFox firmasında en son Global Operasyon Direktörü ve Türkiye Ülke Müdürü olarak görev alıyordu.
Leyla Spencer Kienbaum'un gelişmekte olan bölgede Türkiye Operasyonu'nun Genel Müdürü olarak İstanbul ofisini kurdu.
SpenglerFox'ta çalıştığı 9 yıl da ,Leyla Spencer sorumluluk alanlarını daima genişletmiş , Türkiye operasyonlarının yanı sıra 2009 dan beri şirketin global operasyonlarını ve İnsan Kaynakları danışmanlık birimini yönetmiştir.
SpenglerFox a katılmadan önce, Leyla Spencer Nicholson International danışmanlık şirketinde Teknoloji ve Hizmetler pazarında firmanın İnsan Kaynakları projelerini yönetmiştir. Bu dönemde, Leyla Spencer yönetici olarak firmada liderlik tecrübesini pekiştirmiştir.
Jochen Kienbaum, Kienbaum Consultants International ,Yönetim Kurulu Başkanı yeni ofis ile ilgili "Leyla Spencer Türkiye operasyonlarımızın yönetimi için doğru kişidir. Türkçe ve İngilizce anadilidir ve ayrıca çok iyi seviyede Almanca konuşmaktadır. Ayrıca Leyla Spencer Türkiye iş gücü pazarı ile ilgili derin bilgi ve deneyim sahibidir; bizim uzun yıllardır geliştirdiğimiz, Kienbaum tecrübelerimiz ile Turkiye pazarında pek çok firmaya hizmet sunabileceğiz. Bu güçlü birliktelik ile pazardaki Alman ve çok uluslu firmaların çözüm ortağı olacağımıza inanıyorum ." demiştir.

Leyla Spencer'ın yeni görevi ile ilgili yorumu :"Sektöründe yarım asırlık tecrübeyi geride bırakmış, İnsan Kaynakları alanında güçlü tecrübeler ve sistemler kurgulamış, gelişen uluslararası operasyonları olan bir Alman firması, Kienbaum ile çalışmak gurur verici. . Alman Lisesinde geçirdiğim sekiz yıllık eğitim süreci ile hem Alman kültürüne, hem de kendine özgü iş yapış süreçlerine kendimi yakın hissediyorum.Bu kültürün bir gerçek yansıması olan Kienbaum şirketi ile özdeşleştiğime inanıyorum . Kültür ve dilin ortak paydalarının yanı sıra Kienbaum 'u farklı kılan en önemli unsur uzun yıllarda geliştirdikleri danışmanlık alanındaki birikim ve insan kaynakları süreçlerine bakışları. Kienbaum'un entegre ve çözüm odaklı danışmanlık vizyonu ile Türkiye'de önümüzdeki dönemde projelerin gereksinimi olan yetkinliklere sahip olduğumuza ve üst düzey yönetici arama ve IK danışmanlığı alanlarında müşterilerimize en iyi hizmeti sunacağımıza inanıyorum ."

Kienbaum Almanya'da üst düzey yönetici seçimi alanında verdiği hizmetlerde pazar lider'idir ve İnsan Kaynakları süreç danışmanlığı pazarında üst sıralarda yer almaktadır. Danışmanlık alanında sunduğu entegre çözümleri ile Kienbaum tüm sektörlerdeki müşterilerine değişim süreçlerinin kurgulanması ve uygulanması ile ilgili de danışmanlık verir. Başarı ile uygulanan İnsan Kaynakları süreçlerini strateji, organizasyon ve iletişim alanları ile bütünleştirir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kienbaum Türkiye ofisini kurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN