Türkiye'nin en iyi haber sitesi

yurtdışı faturasını düşürecek

Giriş Tarihi: 12.3.2013 17:10

yurtdışına çıkan müşterilerine yönelik olarak hazırladığı yeni paketlerini tanıttı.

Akıllı Yurtdışı Dünyası olarak lanse edilen yeni paketler, yurt dışına çıkan kurumsal müşterilerinin paket işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirerek yüksek fatura şokunun önüne geçmeyi hedefliyor.

Bir kez SMS göndererek Akıllı Yurtdışı Dünyası'na giriş yapıldıktan sonra, iptal edilmediği sürece hep üye kalınıyor. Sistem yurt dışına çıkışta devreye giriyor ve kurumsal müşterilerin ilk kullanımında, kullanımı yapılan ürünün paketini otomatik olarak tanımlıyor.

Tanımlanan paket 1 ay boyunca yapılan diğer seyahatlerde de kullanılabiliyor. Kurumsal hat sahibi müşterilerinin yararlanabileceği Akıllı Yurtdışı Dünyası Avantaj paketleri Avrupa, Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, KKTC ve Çin'in dahil olduğu 50 ülkede geçerli. Paket, AKILLI YURTDISI yazıp 2222'ye ücretsiz SMS gönderen kurumsal hat sahibi Turkcell'lilerin yurt dışındaki ilk kullanımlarında devreye giriyor. Kullanım olmaması durumunda ise ücret tahsil edilmiyor. Akıllı Yurtdışı Dünyasında bulunmanın her hangi bir ücreti bulunmuyor.

İnternet ve SMS paketlerinde kademede ve bulunulan kademede ne kadar içerik kaldığı KALAN YURTDISI yazıp 2222'ye ücretsiz göndererek veya *159# tuşlayarak sorgulanabiliyor.

Akıllı Yurtdışı Dünyasından çıkmak için IPTAL AKILLI YURTDISI yazıp 2222'ye gönderilerek, kullanılmayan dakika/SMS ve MB ile birlikte iptal işlemi de yapılabiliyor.


PAKET AŞIMINDA BİR ÜST PAKETE OTOMATİK GEÇİŞ

Akıllı Yurtdışı Dünyasına üye kurumsal hat sahibi Turkcell aboneleri yurt dışında kullanım yaptıklarında, bulundukları ülkede geçerli en ufak konuşma, internet veya SMS paketi otomatik olarak devreye giriyor. Yurt dışında kullanımı yapılmayan ürünün paketi tanımlanmıyor ve ücreti yansıtılmıyor. Kullanılan paket bittiğinde, paket aşımı yaptırılmadan müşteriler bir üst pakete terfi ediyor. Ve seyahatlerinin sonunda sadece en son kullandıkları paket için ücretlendiriliyorlar.

Bireysel taraftaki Akıllı Yurtdışı Tarifesi ise yine tek seferlik kayıt sonrası Avrupa, Amerika, Rusya, Suudi Arabistan, KKTC ve Çin'in dahil olduğu 50 ülkede ilk konuşmadan itibaren her 30 dakikası sadece 19 TL, üstelik dakikalar SMS olarak da kullanılabiliyor. Her 20 MB internet de 19 TL olarak ücretlendiriliyor.


KURUMSAL ŞİRKET ÇALIŞANLARI İŞLERİNİ YURT DIŞINDA DA TAKİP EDEBİLECEKLER

Akıllı Yurtdışı Dünyası ile ilgili bilgi veren Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satış Grubu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş şunları söyledi: "Yeni Akıllı Yurtdışı Dünyası ile şimdiye kadar sunduğumuz en avantajlı tekliflerimizi hazırladık. Bununla birlikte Akıllı Yurtdışı Dünyası'nın yarattığı fayda sadece daha ekonomik iletişim seçenekleri ile sınırlı değil. Bu yeni dünyaya katılmak isteyen müşterilerimiz tek bir SMS ile bunu gerçekleştirebilecek, iptal etmedikçe hep Akıllı Yurtdışı Dünyasında kalacak. İletişim özgürlüğünü sınırların ötesine taşıyoruz. Yurt dışına çıkan müşterilerimizin iletişimleri kesilmeden, işlerini bulundukları her yerden yurt dışında takip etmeye devam edecekler. Akıllı Yurtdışı Dünyası'nın en önemli yeniliklerinden birisi de bir kez seçim yaptıktan sonra, bir dahaki yurt dışı kullanımlarında, bulunulan ülkeyi otomatik olarak tanımlayarak uygun paketi devreye alması. Yurt dışında ilk kullanımla, bulundukları ülkede geçerli en ekonomik teklif otomatik olarak devreye girecek. Kullanım yapılmadığında, Akıllı Yurtdışı Dünyası'na üye olunsa bile müşterilerimizin faturalarına bir ücret yansımayacak."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turkcell yurtdışı faturasını düşürecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN