Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marka Zirvesi 2023'e odaklandı

ITEC International Business School'un 3 Nisan'da Ankara'da gerçekleştireceği Marka Zirvesi'nin bu yılki teması "Markam 2023" oldu. Organizasyon, iş, siyaset ve sanat dünyasını bir araya getirecek

Giriş Tarihi: 15.3.2013
ITEC International Business School tarafından 3 Nisan'da Ankara Sheraton Otel'de gerçekleştirilecek olan Marka Zirvesi'nin bu yılki teması "Markam 2023" olacak. Ekonomi Bakanlığı ve Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından desteklenen zirve, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in ve Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın katılımıyla gerçekleşecek. Turkuvaz Medya Grubu'nun da sponsor olduğu zirve geçtiğimiz yıllarda özellikle Ankara'da düzenlenmesi nedeniyle bakanlık ve iş dünyasından yoğun ilgi görmüştü. Bu yıl da zirveye Türkiye'nin önemli firma sahibi ve yöneticileri konuşmacı olarak katılacak.

SANAT DA VAR

TAI Genel Müdürü Muharrem Dörtkaşlı, Klan Euro Rscg Yönetim Kurulu Başkanı Levent Erden, Yakupoğlu Deri Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Yakupoğlu, MNG Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Abiş Hopikoğlu ve Sinpaş GYO İcra Komitesi Başkanı Ömer Faruk Çelik gibi önemli işadamları zirvede marka konusundaki deneyimlerini aktaracak. Bir gün sürecek zirvenin onur konuğu ise "Sanatta tüm zamanların değişmeyen markası ödülü"nü alacak olan Ajda Pekkan. Ayrıca "sinema ve tiyatro buluşmaları" başlıklı oturumda usta tiyatrocu Haldun Dormen de yer alacak. Tasarım markalarından Dice Kayek'in kurucuları Ayşe Ege ve Ece Ege, moda markası yaratmanın ipuçlarını katılımcılarla paylaşacak. Bin 500 kişinin katılması beklenen zirve, üniversite öğrencileri tarafından da ilgi görüyor.

İnovatif şirketler öne çıkacak

Marka Zirvesi'ni üç yıldır organize eden ITEC International Business School'un Kurucu Başkanı Akın Yılmaz, hızla değişen yeni dünya düzeninde, iş dünyasına destek olmak istediklerini söyledi. Bu yılki zirvenin ana temasının "MARKAM 2023" olarak belirlendiğini açıklayan Yılmaz, "10 yılda dünyadaki 100 büyük global marka arasına ülkemizden en az 10 tane katılacak. İnovatif şirketler gelecekte çok daha başarılı olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Marka Zirvesi 2023'e odaklandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN