Perakendeciler insan kaynağına yatırım yapacak

Perakende Akademisi, perakende sektörünün donanımlı ve kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla bölge eğitimlerine hızla devam ediyor.

Giriş Tarihi: 30.6.2014 09:53
Perakende Akademisi, bugüne kadar PERDER üyesi işletme çalışanlarına insan kaynakları ile satış ve hizmet iletişimi eğitimi verdi.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) bünyesinde faaliyet gösteren Perakende Akademisi, üye şirketlerin insan kaynağı oluşturmaları hedefiyle başladığı bölge eğitimleri kapsamında bugüne kadar Bursa, Ankara, İstanbul, Trabzon, Ordu, Çorum, Gaziantep, Erzurum ve İzmir olmak üzere farklı illerde toplantı gerçekleştirdi. Perakende Akademisi, insan kaynağını geliştirme hedefi ile yılsonuna kadar bölge eğitimlerine hızla devam edecek.

PERDER'e üye olan firmaların insan kaynakları yöneticilerine, Perakende Akademisi Eğitim ve Gelişim Direktörü Fezanur Aykaç tarafından, "Yetkinlik Bazlı İnsan Kaynakları" eğitimi, mağaza yöneticilerine ise "Satış ve Hizmet İletişimi" eğitimi verildi.

Eğitimlere eş zamanlı olarak Perakende Akademisi Eğitim Danışmanı Ekber Işık tarafından Hijyen ve Tehlikeli İşlere dair sertifikalandırma program çalışmasının yanı sıra, saha çalışması da yapıldı. Ayrıca Mesleki Eğitim ve İŞKUR projeleri konusunda da bilgi verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Perakendeciler insan kaynağına yatırım yapacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN