Arap ordularını Türk firmaları giydirecek

Ortadoğu ve körfez Arap ülkelerinin konusunda tek fuarı olan 'EUWE' Emirates Uniform & Workwear Exhibition'a (Dubai Uniforma ve Personel Kıyafetleri Fuarı) bu sene Türkiyeden 20 firma askeri üniforma, polis kıyafetleri, itfaiye kıyafetleri ve personel kıyafetleri ürünleri ile katılacak.

Giriş Tarihi: 20.8.2014 10:43
Çeşitli ülkelerin ordu ve polis kıyafetlerini üreten Türk firmaları pörtföylerine Arap ülkelerini de katma yarışına girdi. Dubai'de 11 - 13 şubat 2015 tarihleri arasında organize edilecek fuarda ayrıca; spor kulüpleri kıyafetleri, sağlık sektörü kıyafetleri, havayolu personel kıyafetleri başta olmak üzere personel koruyucu ekipmanlar, çelik yelek - kask gibi güvenlik ürünleri de sergilenecek.

Fuara 20 ülkeden 150 firma başvuru yaptı. Fuara 50 ülkeden toplamda 15 bini aşkın ziyaretçi beklediklerini kaydeden fuar yetkilileri, fuarın Ortadoğu'da ve Arap ülkelerinde konusunda tek fuar olma özelliği taşıdığını belirttiler.

Türk işadamları tarafından 2011 yılında kurulan global expo fairs.co fuar şirketinin CEO'su Buket Soyhan, sektörün ve bölgenin konusunda ilkini düzenledikleri fuara Türk katılımcıların bu yıl da yoğun ilgi göstermesinin kendilerini sevindirdiğini söyledi. Buket Soyhan, "Türkiye markasının gücü ve katılımcılarımızın kaliteli ürünleri açıkçası fuarımızın prestijine de katkı sağlıyor" dedi.

Fuarda ayrıca dünyada ilk olacak olan üniforma ve personel kıyafetleri fashion show yapılacak. 20 firmanın toplamda 500 tasarımı podyumda boy gösterecek. Fuara Ortadoğu ve Arap ülkelerinin askeri departmanları, itfaiye-havayolu-polis departmanları büyük ilgi gösteriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arap ordularını Türk firmaları giydirecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN