Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avea ve Alcatel-Lucent işbirliği

Avea, olası mobil cihaz işletme sorunlarını ortadan kaldırmak için bir Alcatel-Lucent çözümü olan “Motive ServiceView”u hizmete soktu.

Giriş Tarihi: 29.9.2014 17:54
2004'te kurulan ve bugün 15.8 milyon müşterisi bulunan Avea, 2014'ün ilk çeyreği itibarı ile Türk GSM sektöründe en yüksek akıllı telefon yaygınlığına (yüzde 47) sahip. Avea, Alcatel-Lucent'in Motive ServiceView teknolojisi ile abonelerinin ağdaki ayarlarını çok daha kolay bir şekilde ayarlamasını sağlayıp sorunları hızlıca çözüme kavuşturuyor.

ServiceView, olası sorunları, henüz oluşmadan engellemesi özelliği ile de kolaylık sağlıyor. Cihazları otomatik olarak ve uzaktan güncelleyerek problemlerin meydana gelmesini önleyip müşterilerin sorunla karşılaşmamasını sağlıyor.

Avea'nın Kıdemli IT Yöneticisi Egemen Kurdoğlu, Avea müşterilerinin en yeni ve en iyi mobil hizmeti hak ettiğini belirtti ve "ServiceView bunları daha basitçe, etkili şekilde ve daha düşük maliyetle yapmamıza olanak verdi. Geçmişte Motive projelerini başarılı şekilde kullanmıştık ve bu yüzden onların varlığını kendi ağımız içinde genişletmekten mutluyuz. Sonuçlardan oldukça memnunuz ve hizmet çeşitlerimizi artırmak için cihaz yönetim sistemimizi daha da genişletmeyi dört gözle bekliyoruz. ServiceView tarafından sağlanan daha üstün hizmet kalitesi Avea'yı, genç ve teknoloji odaklı tüketicileri müşteri olarak çekmeye ve bünyesinde tutmaya imkân verecektir." dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avea ve Alcatel-Lucent işbirliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN