Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Giriş Tarihi: 26.1.2016 14:19 Güncelleme Tarihi: 26.1.2016 14:36
Türk Telekom'un yeni logosu

, düzenlemiş olduğu toplantıyla Avea ve TTNET servislerini bünyesine kattığını açıkladı ve ları tek çatı altında topladı.

Bugün düzenlenen toplantıda bu karar resmen açıklandı ve Avea, oldu. Türk Telekom CEO'su Rami Aslan, nun da ilk defa gösterildiği Antalya'daki toplantıda, "Bu gelişmenin, uzun koşunun etaplarından biri olduğunu" söyledi. Türk Telekom'un sloganı ise "Tek Telekom Türk Telekom" olarak değişti.

Bu değişimin Avea müşterilerini nasıl etkileyeceği sorusuna da cevap verilirken, "İletişim alanındaki elini güçlendirmek isteyen Türk Telekom, Avea'yı bünyesine katarak yoluna devam edecek. Avea müşterilerinin bu anlaşma sonucunda daha uygun tarifelere ve daha iyi hizmetlere kavuşacak" denildi.

CEP TELEFONLARINDA AVEA YERİNE TÜRK TELEKOM...

Avea ismi yerini Türk Telekom'a bırakacak. Avea sahipleri, telefonlarında "Avea" yerine "Türk Telekom" ibaresini görecek.

2 yıl süren bir çalışma sonunda böyle bir adım atan Türk Telekom, bu gece tüm ekibiyle sahaya inerek Avea ve TTNET yazılı tüm görselleri değiştirecek ve yarına sadece Türk Telekom'un yeni logolu görselleri müşterileri karşılayacak.
Türk Telekom'un iletişim noktaları böyle olacak;

Bu birleşmeyle birlikte Türk Telekom'un logosu da değişti.

İşte Türk Telekom'un yeni logosu;


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Telekom'un yeni logosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN