Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Türk ciler ’de meydan okuyacak

Türk ciler güçlerini göstermek için sektörün dünyadaki en önemli ı Messe 2016’ya çıkartma yapacak. 30 Ocak-2 Şubat tarihleri arasında Frankfurt’da düzenlenecek olan Kağıt, Ofis Gereçleri ve Kırtasiye Ürünleri Fuarı Paperworld 2016’ya Türkiye’den 37 firma katılırken Türk kırtasiyeciler, fuarda yenilikçi ürünleriyle dünyadaki rakipleriyle kıyasıya yarışacak.

Giriş Tarihi: 2.2.2016 09:43
Türk Kırtasiyeciler Paperworld’de meydan okuyacak
sektörü adına dünyadaki en önemli olan ve hacim bakımından ilk sırada yer alan Messe 2016'nın önemine dikkat çeken Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) Başkanı Vecdet F.Şendil, "Türkiye, bölge coğrafyasındaki tüm olumsuzluklara rağmen güçlü ekonomisi ile yıldızı parlayan bir ülke. Sektörümüz de yeni teknolojilere yaptığı yatırımlar, kaliteli ve özgün tasarımları sayesinde başta Çin olmak üzere özellikle Uzakdoğulu üreticilerin yarattığı rekabete rağmen Avrupa'nın vazgeçilmezi haline geldi. Bu fuarda da gücümüzü tüm dünyaya göstereceğiz" açıklamasını yaptı.

İSTANBUL ÖNCESİ PROVA

TÜKİD olarak 31 Ocak'ta fuar çerçevesinde özel bir kokteyl de düzenleyeceklerini ve burada uluslar arası alıcıları ağırlayacaklarını belirten TÜKİD Başkanı Şendil, "Paperworld 2016, firmalarımız açısından 6-10 Nisan tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenecek İstanbul Kırtasiye Fuarı için de prova niteliğinde olacak. Sektörün dünyadaki 3'üncü büyük fuarı olan İstanbul Kırtasiye Fuarı sektörümüz için büyük fırsatlar yaratacak" değerlendirmesinde bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Türk Kırtasiyeciler Paperworld’de meydan okuyacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN