Türkiye'nin en iyi haber sitesi

“Euro 2016’ya hazırız”

Euro 2016’ya Türkiye Milli Takımı ile sponsorları da hazırlanıyor. Teknosa Genel Müdürü Bülent Gürcan, Milli Takım’ın Fransa’daki teknoloji altyapısını hazırladıklarını söyledi. Futbolseverlere televizyon ve tablet satışlarının da % 20 artması bekleniyor

Giriş Tarihi: 28.3.2016
“Euro 2016’ya hazırız”
Fransa'da haziran ayında yapılacak Avrupa Futbol Şampiyonası Euro 2016'da Türkiye'yi temsil edecek olan A Milli Futbol Takımı hazırlıklarını sürdürüyor. Milli Takım'ın sponsorları da dünyanın en çok izlenen ikinci turnuvası olan Euro 2016 için yoğun çalışma içinde. Milli Takım'ın 9 yıllık sponsoru Teknosa'nın Genel Müdürü Bülent Gürcan, Milli Takımı Fransa'da desteklemek için hazır olduklarını söyledi. Gürcan turnuva öncesi televizyon, cep telefonu ve tablet satışlarında da yüzde 20 artış beklediklerini vurguladı.

TAKIMIN MORALİ YERİNDE

A Milli Futbol Takımı'nın İsveç hazırlık maçı öncesi ziyaret ettiği Teknosa Genel Müdürü Gürcan, "Hocamız ve çok değerli sporcularımız bizi Antalya'daki mağazamızda ziyaret ettiler. Sohbet imkânı bulduk. Maçta da izlediğimiz gibi takımın moral ve motivasyonu son derece yerinde, oldukça formda. İnşallah Euro 2016'da büyük başarılar bekliyoruz" dedi. Teknoloji ve sporun hayatın ayrılmaz ikilisi olduğunu söyleyen Gürcan, "Ülke olarak bize ortak bir heyecan yaşatan, birlikte üzülüp birlikte sevinmemizi sağlayan Milli Takım'ımızın yanında olmaktan mutlu ve gururluyuz. Bunun ötesinde Türkiye'yi ve Türkiye'nin yarattığı değerleri desteklemeyi, en önemli sorumluluklarımızdan biri olarak görüyoruz" diye konuştu.

TEKNOLOJİK ALTYAPI TAMAM

Milli Takım'ın teknoloji kullanımı konusunda ne kadar bilinçli olduğunun ve buna önem verdiğinin farkında olduklarını söyleyen Gürcan, en son yapılan Riva'daki Milli Takım tesislerini teknoloji ile donattıktan sonra şimdi Euro 2016'da yine Türkiye Milli Takımı'nın yanında olacaklarını kaydetti. Gürcan, Fransa'da da takımın kullanacağı bütün teknolojik altyapı ürünlerinin hepsini tedarik ettiklerini dile getirdi.

TV SATIŞLARI YÜZDE 20 ARTAR

Bülent Gürcan, Euro 2016'nın televizyon satışlarını da artıracağını söyledi. Sadece televizyon değil maçların cep telefonu ve tabletlerden de izleneceğini vurgulayan Gürcan, "Tüm ekranlardan bu maçlar izlenebilir olacak. Bir hedef koymadık doğrusu ama ürünlerde yüzde 20'lik bir artış olur diye düşünüyorum" dedi. Teknosa'nın sadece futbol değil, basketbol, voleybol ve e-spora da destek verdiğini ifade eden Gürcan, "Spora verdiğimiz destekler devam edecek" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
“Euro 2016’ya hazırız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN