Türkiye'nin en iyi haber sitesi

15 Temmuz’un kahraman semtlerinin isimleri THY uçaklarında yaşatılacak

Türk Yolları, 15 Temmuz Demokrasi Zaferini, filosundaki 8 uçak ile yaşatacak.

Giriş Tarihi: 15.8.2016 10:51 Güncelleme Tarihi: 15.8.2016 11:03
15 Temmuz’un kahraman semtlerinin isimleri THY uçaklarında yaşatılacak

Milli yolu, Cumhurbaşkanımız Sn. önderliğinde tüm vatandaşlarımızın yekvücut hâlde elde ettiği milli irade zaferini, filosundaki uçaklarda yaşatacak.

15 Temmuz gecesi milli iradenin ülke genelindeki en yoğun mücadelelerinin verilip, büyük zafer elde edilen; Beştepe, Saraçhane, Çengelköy, Kavacık, Kazan, Acıbadem, Atışalanı ve Gölbaşı semtlerinin isimleri filodaki 8 uçağa veriliyor.

Türk Hava Yolları bu girişimiyle birlikte, tarihinde birçok kez sergilediği milli değerlere olan hassasiyetini bir kez daha vurgulayarak, şerefle taşıdığı 'Türkiye'nin Milli Havayolu' unvanının gereğini yerine getirmenin gururunu yaşıyor.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olarak; hayata geçirdiği çok sayıda yatırım faaliyeti, genişleyen filosu, elde ettiği büyüme rakamları, dünya havayolu trafiğinin olan İstanbul'daki benzersiz konumu ve kaydettiği önemli başarılarla bugün, küresel havacılık sektöründeki öncü konumu ve gücünü pekiştiren Türk Hava Yolları, tüm gayreti ile aziz milletine en iyi şekilde hizmete devam edip, ülkesinin uluslararası arenada gurur kaynağı olmayı istikrarla sürdürmeyi hedefliyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
15 Temmuz’un kahraman semtlerinin isimleri THY uçaklarında yaşatılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN