Türkiye'nin en iyi haber sitesi

: Milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren belli oluyor! Toplu sözleşme zammı ne kadar olacak?

Milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren ile ilgili haberi geldi. Haziran ayında başlayan zam pazarlığında bugün itibarıyla sona gelinmesi beklenirken, Bakan Selçuk ile Türk-İş Başkan Atalay bir araya gelerek toplu sözleşme zammında anlaşacak. Uzunca bir süredir yeni zammı bekleyen memur ve emekliler internet üzerinden sık sık 'toplu sözleşme zammı ne kadar olacak?' 'emekli ve ' sorgulamalarını yapıyordu. Peki toplu sözleşme zammı ne kadar olacak? İşte !

Giriş Tarihi: 12.8.2019 14:24 Güncelleme Tarihi: 12.8.2019 14:46
Son dakika: Milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren toplu sözleşme zammı belli oluyor! Toplu sözleşme zammı ne kadar olacak?

Kamu işçisi ve emeklilerin gözü - kulağı bugün gelecek haberinde. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Türk-İş Genel Başkanı Atalay, kamu işçisinin TİS görüşmeleri için saat 16.00'da bir araya gelerek, zam konusunu görüşecek. Peki hükümet ve Türk-İş'in talep ettiği zam oranı ne kadar? İşte detaylar...

ARKADAŞINA GÖNDER
Son dakika: Milyonlarca memur ve emekliyi ilgilendiren toplu sözleşme zammı belli oluyor! Toplu sözleşme zammı ne kadar olacak?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN