Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Paralel' yargının sonu mu?

% 100 Siyaset programında yine paralel yapı hakkında çok çarpıcı dosyalar ele alındı ve devlete karşı işlenen büyük yolsuzluk ortaya çıkarıldı.

Giriş Tarihi: 28.10.2014 01:56 Güncelleme Tarihi: 28.10.2014 02:27
'Paralel' yargının sonu mu?

%100 Siyaset gündemi belirlemeye devam ediyor. Daha önce Emniyet ve Yargıdaki paralel örgütlenmeyle ilgili önemli dosyaları ekrana getiren Sevilay Yükselir ve ekibi bu hafta çok konuşulacak bir yayına imza attı.

HSYK seçimleri ile birlikte amacı yargıyı ele geçirmek olan paralel yapının seçimleri kaybetmesi sonrasında akıllara gelen "Paralel yargının sonu mu geldi?" şeklindeki soruya cevap aranan programda yine devlet içinde yapılanan paralel yapının kirli yüzü bir kez daha ortaya çıkarıldı.

Cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunlarından biri olarak ortaya çıkan skandalda, paralel yapının 2,5 milyar dolarlık ilaç vurgunu yaptığı % 100 Siyaset programında gözler önüne serildi. Abdurrahman Şimşek ve ekibi tarafından gün yüzüne çıkarılan şok edici vurgun adeta cumhuriyet tarihinin en büyük vurgunu. Sağlık Bakanlığı'ndaki paralel bürokratların karıştığı ruhsat yolsuzluğu ve adrese teslim ihalelerle devlete karşı tam 2,5 milyar dolarlık vurgun yapıldı.

HSYK SEÇİMLERİ PARALEL YAPININ SONU DEMEK Mİ?

HSYK seçimlerinin paralel yapı üzerindeki etkileri konuşmaya devam eden %100 Siyaset ekibi, seçim sonuçlarının Gülen yandaşlarının tasfiyesi anlamına gelip gelemeyeceğini tartıştı.

İŞTE PARALEL YAPIDAN KURTULMANIN YOLU!

%100 Siyaset ekibi paralel yapıdan kurtulmanın reçetesini açıkladı. HSYK seçimleriyle tek başına paralel yapıyla baş edilemeyeceğini dile getiren Kezban Hatemi, "Her türlü melaneti yapan bu yapıdan kurtulmamızı sağlayacak tek şey vesayetçi anayasadan kurtulmaktır." dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Paralel' yargının sonu mu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN