Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu'ndan Tarhan'a destek

Başbakan Ahmet Davutoğlu Afyonkarahisar'da konuştu. Dün CHP'den istifa eden Emine Ülker Tarhan'ın istifa mektubunu okuyan Davutoğlu, CHP'ye yönelik eleştiriler için "Altına imzamı atıyorum" dedi.

Giriş Tarihi: 1.11.2014 14:33
Davutoğlu'ndan Tarhan'a destek
AK Parti'nin Afyonkarahisar'daki istişare toplantısında partililere hitap eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, Emine Ülker Tarhan'ın istifa dilekçesinde yer alanlar ifadelerle CHP'ye yüklendi.

Davutoğlu şunları söyledi:

Biz bu istişareleri yürütürken ana muhalefetin de istişaresi var bugün. Biz şölen içinde gelirken ana muhalefet partisinden bir vekil istifa etti. İstifa açıklamasında 'halktan kopuk muhalefet anlayışında ısrar edeceği anlaşılan CHP zihniyeti' diyor. Altına imza atıyorum ben de. Sorumsuz çağrılar diyor. Doğru. En son Kobani olaylarında nasıl sorumsuz çağrı yapıp ateşe körükle gittiklerini millet biliyor.

Halktan kopuk muhalefet anlayışı. El hak doğru. Programlarına bakın. Halkla ne kadar bütünleşmişler. Hiçbir zaman halk karşısında kibire kapılmayacağız

Biz seçilmişiz, biz iyi eğitilmişiz onlar ise çarıklı diyen o eski zihniyeti yerle bir edeceğiz.

''CHP'de iktidar umudu bulunmayan'' diyor. El hak o da doğru. Onlarda iktidar umudu bile yok. Dünyada da Türkiye'de de önümüzdeki dönemde Türkiye'nin geleceğinin Ak Parti ile şekilleneceği konusunda hiçbir tereddüt yok. Bizim siyaset anlayışımızda hiçbir zaman geçicilik yoktur
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu'ndan Tarhan'a destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN