Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sosyal medyayı kullanın ama polemiğe girmeyin

AK Parti’de teşkilatlar için seçim kılavuzu hazırlandı: Teşkilatlara gönderilen 'Akbuluşmalar' isimli seçim kılavuzunda 'sosyal medyada polemiğe girmeyin, kanaat önderleri ile etkili iletişim sağlayın' uyarıları yer aldı

Giriş Tarihi: 11.11.2014
Sosyal medyayı kullanın ama polemiğe girmeyin

AK Parti'de 2015 Haziran ayında yapılacak genel seçimler için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun ilk büyük sınavı olacak olan genel seçimler için "Akbuluşmalar" isimli kılavuz hazırlandı. Teşkilatlar için hazırlanan kılavuzun önsüzü Davutoğlu tarafından kaleme alındı. Davutoğlu'nun "Bundan sonra tüm teşkilatlarımızla birlikte daha çok çalışmalı, 2023 hedefine sağlam adımlarla ulaşmalıyız" ifadelerini kullandığı kılavuzda Genel Merkez teşkilatlara şu uyarıları yaptı:
TEKNOLOJİK İMKÂNLAR: Kadroların dünyayı bilen teknolojinin tüm imkanlarından yararlanabilen, işyapabilir ve kabiliyetli kadrolar olduğunu göstermek için mitinglerde güncel iletişim cihazları kullanılacak.
GÜRÜLTÜ KİRLİLİĞİ YAPILMAYACAK: Parti otobüslerinden müzik ve anonslar yapılırken gürültü yapılmayacak. Okul, hastane, ibadethane önünden geçen parti minibüsleri müzik çalmayacak, anons yapmayacak.
ETKİLİ İLETİŞİM: Kanaat önderleri ile etkili iletişim kurulacak.
SOSYAL MEDYADA POLEMİĞE GİRMEYİN: Seçim çalışmalarında etkin bir şekilde kullanılacak sosyal medyada polemiğe girilmeyecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sosyal medyayı kullanın ama polemiğe girmeyin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN