Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çakıcı alarmı

Alaattin Çakıcı annesini ziyaret için İstanbul'a getirildi: İstanbul polisi Alaattin Çakıcı için yol güzergâhında ve evinin önünde, olası suikast ve kaçma ihtimaline karşı yoğun güvenlik önlemi aldı

Çakıcı alarmı
Hasta olan annesi Şakire Çakıcı'yı (82) ziyaret etmesi için tutuklu bulunduğu Kırıkkale Cezaevi'nden günübirlik izinle çıkan Alaattin Çakıcı, dün uçakla Ankara'dan İstanbul'a getirildi. Saat 12.30'da Atatürk Havalimanı'na gelen Çakıcı, elleri kelepçeli olarak uçaktan inerken asker selamı verdi. Çakıcı'nın içinde bulunduğu cezaevi aracına bir grup sevgi gösterisinde bulundu.

1.5 SAATLİK ZİYARET
İstanbul Polisi, olası bir suikast ya da kaçma olasılığına karşı yoğun güvenlik önlemleri aldı. Tedbir amaçlı olarak ilk önce Metris Cezaevi'ne götürülen Çakıcı daha sonra annesinin evinin bulunduğu Gültepe'ye getirildi. Ev çevresinde de polis kuş uçurtmadı. Sokak girişi güvenlik güçleri tarafından kapatıldı. Çakıcı, 1.5 saatlik ziyaretin ardından tekrar Metris Cezaevi'ne götürüldü. Babası Ali Çakıcı'nın mezarını ziyaret etmesine ise izin verilmeyen Çakıcı, akşam Kırıkkale Cezaevi'ne nakledildi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çakıcı alarmı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN