Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Hem tavaf yaptık hem şeytan taşladık'

Giriş Tarihi: 16.11.2014
'Hem tavaf yaptık hem şeytan taşladık'
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan dün AK Parti Polatlı ve Kızılcahamam ilçe kongrelerine katıldı. Akdoğan burada yaptığı konuşmalarda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Akdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şöyle:
- BİRİ GİTTİ BİRİ GELDİ: Çetelerle, mafyayla, karanlık odaklarla, darbelerle, darbe teşebbüsleriyle, kapatma davalarıyla üzerimize geldiler. Bir yandan hizmet üretmenin mücadelesi içinde olduk, diğer yandan bunlarla mücadele etmek zorunda kaldık. Yani hem tavaf yaptık hem şeytan taşladık. Nasıl biz yılmadıysak, kararlı olduysak şer odakları da durmadı. Biri gitti, biri geldi. Son süreç MİT Müsteşarımıza yönelik saldırıdan itibaren, başka odaklar bu sefer devreye girdi.
- BÜTÜN YAPILARIN HEPSİ PARALEL: 12 yıldır AK Parti iktidarına saldıran bütün bu yapıların hepsi aslında paralel bir yapı. Derin devlet yapılanmaları, çeteler, devlet gücünü kullanarak iktidarları etkisizleştirmek isteyen yapılar, KCK, terör örgütünün yapılanmaları da paralel bir yapıdır. Bunların hiçbirisine müsaade etmeyiz, müsamaha göstermeyiz.
- NAMUS BORCUMUZ: Devlet bölgede Kürt vatandaşlara hizmet ediyor, yatırım götürüyor, merhamet elini uzatıyor. Terör örgütü ise zulmediyor. Her bir vatandaşımızın hukukunu korumak, onu yüceltmek bizim görevimizdir, namus borcumuzdur.
- PETROLE BAKMIYORUZ: Pakistan'da, Somali'de yardım yaparken "Buranın altını var mı, petrolü var mı?" diye bakmıyoruz. Birileri gibi misyonerlik için yapmıyoruz, Allah rızası için yapıyoruz. ANKARA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Hem tavaf yaptık hem şeytan taşladık'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN