Türkiye'nin en iyi haber sitesi

O davranış şereflendirildi

Türkiye Astsubay Sendikası, evini, Diyarbakır'daki hain saldırı sonucunda şehit olan Astsubay Necdet Aydoğdu'nun ailesine bağışlayan 'a, "şeref madalyası" verdi.

Giriş Tarihi: 21.11.2014 11:57 Güncelleme Tarihi: 21.11.2014 12:02
O davranış şereflendirildi
Türkiye Astsubay Sendikasınca, Diyarbakır'daki silahlı saldırıda şehit olan Astsubay Necdet Aydoğdu'nun ailesine evini bağışlayan Ali Dal'a, "şeref madalyası" verildi.

Sendika Genel Başkanı Ahmet Zengin, madalya takdim töreninde yaptığı konuşmada, 'ın, kendilerine, yokluk çeken milletin, birlik ve beraberlik içinde Çanakkale'de nasıl savaştığını hatırlattığını söyledi.

Dal ve ailesini misafir etmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Zengin, "Sayın Ali Dal, bizlere insanlığı, fedakarlığı, bu vatan için toprağa düşmüş şehitler için kendi öz varlıklarından feda etmeyi, bu vatana kendisi için bütün her şeyini vakfetmeyi öğretmiştir" diye konuştu.

Zengin, konuşmasının ardından Ali Dal'a, Türkiye Astsubay Sendikası adına "şeref madalyası" takdim etti.

"BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLALIM"

Fransa'da yaşayan sıva ustası Dal da duygularını kelimelerle anlatamadığını belirterek, "Hepinize teşekkür ederim. Birlik ve beraberlik içinde olalım, başka diyecek bir şeyim yok" ifadesini kullandı.

Ali Dal'ı şehit ailesiyle buluşturan Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanı İsmail Kumartaşlı'ya da "onur madalyası" verildi.

ŞEHİT AİLESİNE EVİNİ BAĞIŞLADI

GURBETÇİ USTANIN BÜYÜK JESTİNE SÜRPRİZ DAVET!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
O davranış şereflendirildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN