Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel Çete’nin adım adım TSK'ya kumpası!

Mehmet Ali Önel'in yönetimindeki Deşifre programı Paralel Çete’nin TSK'yı yıpratma operasyonunu nasıl adım adım gerçekleştirdiğini ekranlara taşıdı.

Giriş Tarihi: 22.11.2014 00:33 Güncelleme Tarihi: 22.11.2014 01:39
Paralel Çete’nin adım adım TSK'ya kumpası!
Paralel yapı mağduru emekli Albay Dursun Çiçek, A Haber'de yayınlanan Deşifre programında paralel yapının TSK'ya kurduğu kumpas ile ilgili detaylı açıklamalarda bulundu.

ÜLKEYİ PENSİLVANYA'DAN YÖNETMEYE ÇALIŞTILAR

"17 Aralık bir takdir-i ilahidir, Allah'ın yardımıdır." diyen Dursun Çiçek, ''Ülkeyi bir imamın iki dudağı arasındaki sözlerle yönetmeye çalıştılar.'' şeklinde dikkat çekecek ifadeler kullandı.

"TSK DİN KARŞITI GİBİ GÖSTERMEYE ÇALIŞILDI"

Paralel medya organları tarafından TSK'nın din karşıtı gibi gösterildiği dile getiren Dursun Çiçek, ''İrticayla Mücadele Eylem Planı adlı belgeyi ben imzalamadım, bu bir kumpastır." dedi.

"PLANI PARALEL YAPI DEĞİL ÜST AKIL YAPTI"

"Hakkımda suçlamalar yapılmadan çok önce beni dinlemeye başlamışlar" diyerek kendilerine kurulan kumpasa dikkat çeken emekli Albay Dursun Çiçek, "Bu planı paraleller değil bir üst stratejik akıl yaptı. Bu operasyonların arkasında İsrail ve ABD var" dedi.

"PARALEL YAPI HALEN ASKERİ YARGIDA ETKİN"

Deşifre'nin bir diğer konuğu Albay Ahmet Zeki Üçok da "Bize operasyonu yapanlar en tepedeki kişilerin mahremini dinledi." şeklinde açıklamada bulunarak askeri yargıda halen paralel yapının etkin olduğuna dikkat çekti.

PARALEL SIZMAYA DİKKAT!

"17 Aralık iyi ki başarısız oldu" şeklinden konuşan Üçok, Bütün kurumlara paralel yapı mensuplarının sızdığını dile getirerek buna karşılık bir önlem alınması gerektiğini vurguladı.

Programı izlemek için tıklayınız:


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel Çete’nin adım adım TSK'ya kumpası!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN