Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!

Tahminleriyle dünyadaki önemli olaylar konusunda uyarıda bulunan astrolog Joni Patry, Türkiye’deydi. Sorularımızı yanıtlayan astrolog, Türkiye ve dünyaya dair tahminlerini paylaştı

Giriş Tarihi: 22.11.2014 09:53 Güncelleme Tarihi: 22.11.2014 10:48
Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!
Dünyaca ünlü astrolog Joni Patry, Vedik astroloji sayesinde dünyadaki birçok önemli olayı önceden bildi. Gezi olaylarını, ebola salgınını tahmin etti. Amerikalı astrolog, tüm dünyada şubeleri bulunan ünlü bir Fransız restoran zincirinin de sahibi. Ciddi bir servete sahip olduğu konuşulan Patry'nin Türkiye'de de basılan "Astrolojiyi Kullanarak Nasıl Zengin Olunur?" adlı bir kitabı bulunuyor. "Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali" için Türkiye'ye gelen Patry, Haber Türk'ten Ekin Türkantos'un sorularını yanıtladı, Türkiye için de uyarılarda bulundu.

-Hikâyeniz nerede, nasıl başladı?

Astrolojiye ilgim küçük yaşlarda başladı. Hiç unutmam; 8 yaşımdayken Başkan John F. Kennedy, 22 Kasım 1963'te Dallas'a gelmeden bir gece önce, Jeane Dixon televizyondan başkana seslenerek Dallas'a gitmemesi gerektiğini, öldürülebileceğini söylemişti. Ben Dallas'ta yaşıyordum ve ertesi gün akıllara gelmeyen şey gerçek oldu! Önceden hayatımızı yönlendirecek bilgilere sahip olmanın değeri beni büyüledi. Dünya çapında, geleceği haber veren en kesin sistem astrolojidir. 35 senedir astrolojiyi inceliyorum ve Hint astrolojisi sistemi olan Vedik astroloji ile kusursuz sonuçlara varıldığını gördüm.

-Kişisel danışmanlık verdiğiniz isimlere en çok neleri tavsiye edersiniz?

Gezegenler, kişinin doğum haritasında her yaş için farklı deneyimlere değinirler. Böylece çoğu insan gezegenlerin işaret ettiği bilgileri kontrol etmeyi ister. Daha zamanı gelmemişken kendi arzu ve isteklerini empoze etmeye kalkarlar. Oysa gezegenlere teslim olup hareket etmek en iyisidir. Ve para her zaman mutluluk getirmez. Kişi kendi ruhsal gerçekliğine odaklanınca hayat ona bolluk ve bereket getirir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Ünlü astrologtan Türkiye tahmini!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN