Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye: Dikkat edeceksin dikkat!

Giriş Tarihi: 29.11.2014 15:48 Güncelleme Tarihi: 29.11.2014 16:58
Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye: Dikkat edeceksin dikkat!

Kars'ta partisinin İl Kongresi'nde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye sert çıktı 'Bundan sonra daha dikkat edeceksin' dedi.

AK Parti Kars İl Kongresi'nde konuşan Davutoğlu, MHP Lideri Bahçeli'ye çok sert çıktı: "Bundan sonra konuşurken dikkat edeceksin"

AK Parti Kars İl Kongresi'nde konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu MHP Lideri Bahçeli'ye sert tepki gösterdi. Devlet Bahçeli'nin haddini aştığını söyleyen Başbakan Davutoğlu, "Bahçeli'den bundan sonra ifadelerine dikkat etmesini rica edeceğim. Bir daha bu devlete, bu al bayrağa, bu devletin para birimine onur kazandırmış olan AK Parti kadrolarına konuşurken, dikkat edeceksin, dikkat." dedi.

Başbakan Davutoğlu'nun açıklamalarından satır başları;

-Bu topraklardaki Kürdü Türkü Aleviyi kardeşlerimizi birbirinden ayırmak mümkün değildir. Her biri gönlümüzde beslediğimiz bir aşkın temsilcisidir. İşte AK Parti bu aşkın adıdır. Sizler neredeyseniz bizler oradayız, yan yanayız, omuz omuzayız. Kars ismi Anadolu'daki ilk Türk ismidir. Kars şeref şehrimizdir.

BTK DEMİRYOLU 2015'TE AÇILIYOR

-Baki-Tiflis-Kars Demiryolu'nu 2015'te açacağız ve tekrar Kars'a gelerek sizlerle buluşacağız.

BAŞBAKAN'DAN YENİ TERMİNAL MÜJDESİ

-Kars Havalimanı'nın yeni terminalini bugün açıyoruz. Kars Havalimanı'nın yeni terminal binasıyla kapasitesi 1 milyondan 3,5 milyona çıkıyor. Bizim gerçekleştirdiğimiz hedeflere başkalarının hayalleri bile erişemez.

-AK Parti hareketinin farkı bu sadede bir kesime değil bütün kesime hitap etmesidir. Türkiye'nin onuru için ağır bir leke teşkil eden IMF borçlarını 2013 yılında biz bitirdik.

Biz Türkiye'nin her köşesinde vatandaşımızla buluşuyoruz. Her yerde başımız dik dolaşıyoruz. Biz Tunceli'de AK Parti ve Al Bayrağı birlikte dalgalandırdık.

BAHÇELİ HADDİNİ AŞTI

Tüm siyasilere üslup konusunda daha ılımlı olmaları için çağrıda bulundum. Sayın Bahçeli ne zaman bizi ihanetle suçladı işte o zaman sınırlarını haddini aştı. Devlet onuru slogan atmakla değil Al bayrağı ve Türk lirasını korumakla olur. IMF'nin en küçük memuru bile devletten ve Bahçeli'den hesap soruyordu. Bundan sonra namerdin kapısında boş dilenen bir Türkiye olmayacak.

Başbakan Davutoğlu'nun Konuşması - HABERİN VİDEOSU


BAHÇELİ BUNDAN SONRA DİKKAT EDECEKSİN

"Bahçeli'den bundan sonra ifadelerine dikkat etmesini rica edeceğim. Bir daha bu devlete, bu al bayrağa, bu devletin para birimine onur kazandırmış olan AK Parti kadrolarına konuşurken, dikkat edeceksin, dikkat."

http://i.sabah.com.tr/sbh/2014/11/29/826x437/1417268328660.jpg

Başbakan Davutoğlu, Kars'a gitti

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak "ANA" ile saat 14.53'te Kars'a gitti.

Davutoğlu'nu, Erzurum Havalimanı'ndan, Vali Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, İl Jandarma Komutanı Albay Uysal Ağaoğlu, Emniyet Müdürü Kamil Karabörk ile ilgililer uğurladı.

Başbakan Davutoğlu ile İçişleri Bakanı Efkan Ala, Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu da Kars'a gitti.

Davutoğlu'ndan Erzurum'da Kars esprisi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin il kongresine katılmak üzere geldiği Erzurum'da ciritçiler karşıladı. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen kişinin telefonu açamamasını espriyle karşılayan Davutoğlu, "Ooo şimdi ben Kars'a gitmiştim" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu'ndan Bahçeli'ye: Dikkat edeceksin dikkat!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN