Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan Antalya'da konuştu

Giriş Tarihi: 2.12.2014 10:53 Güncelleme Tarihi: 2.12.2014 15:42
Erdoğan Antalya'da konuştu

Antalya'da düzenlenen 19. Milli Eğitim Şurası'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Antalya'da düzenlenen 19. Milli Eğitim Şurası'nın açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Dershanelerin öğretmenlere saygısızlık olduğunu ifade eden Erdoğan, 'Bu yaraya neşter attığımızda darbe girişimlerine, saldırılara maruz kaldık. Bazı gruplar dershanelerinde ihanet çetelerine adam yetiştiriyordu' dedi.

KİMSE SİYASETE YÖN VEREMEZ

Antalya'da konuşan Cumhurbaşkan Erdoğan Haşim Kılıç'ın açıklamalarına da 'Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Ben sürekli bu kuralı hatırlatmak durumunda kalıyorum. Egemenlik bürokrasinin değildir, askeri yargı bürokrasinin değildir Anayasa Mahkemesi'nin de değildir milletindir. Hiç kimse hiç bir kurumu kendisini milletin üzerinde milletin meclisinin üzerinde özellikle de siyaset kurumunun üzerinde görmemelidir. Hiç kimse şahsi hırslarına yenik düşerek millete millet meclisine ve siyasete istikamet çizemez tehdit ihtiva eden ifadelerde bulunamaz' dedi.

ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan Antalya'da konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN