Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Siyasi dizayna izin vermeyiz

Giriş Tarihi: 3.12.2014
Siyasi dizayna izin vermeyiz

Seçim barajının düşürülmesiyle ilgili konuşan Davutoğlu: Siyasi dizayn yapılmasına kesinlikle izin vermeyiz

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu partisinin TBMM grup toplantısında konuştu. Davutoğlu, seçim barajının düşürülmesi ya da kaldırılması yönündeki tartışmalara değinerek, "Böyle tartışmalar üzerinden bir siyasi dizayn yapılmasına kesinlikle izin vermeyiz" ifadelerine yer verdi. Davutoğlu, "Türkiye'de böyle tartışmalar üzerinden bir siyasi dizayn yapılmasına kesinlikle izin vermeyiz" diyerek şu mesajları verdi.

'SEÇİM VAKTİNDE YA PILACAK '
"Seçimler vaktinde ve Türkiye'deki kurallar, hukuk kuralları, hukuk devleti kuralları içinde yapılacaktır ve yine sandıktan sadece ve sadece milletin iradesi çıkacaktır, başka bir irade çıkmayacaktır. Bugün barajın kalkmasını iddia edenler şu son tartışmalara kadar tam bir sükût halinde geçiştirdiler. Barajdan korkanlar 1.5 yıldır neredeyse tekliflerimize cevap vermeyenlerdir."
IŞİD VE REJİM AYNI: Türkiye Cumhuriyeti Devleti hem zalim ve barbar Suriye rejiminin karşısındadır hem de aynı şekilde IŞİD terör örgütünün karşısındadır.
UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE: Terörle mücadele ederken gösterdiğimiz ciddiyetle, uyuşturucuyla da mücadele etmeye devam edeceğiz.
ÇÖZÜM SÜRECİ: Kim ne provokasyon yaparsa yapsın, inşallah çözüm süreci başarıya ulaşacaktır. Bu bir kardeşlik projesidir.
ERMENEK'E MÜJDE: Soma'daki kazada kaybettiğimiz vatandaşlarımız için yapılan bütün uygulamalar Ermenek'teki kazazedeler ve yakınları için de söz konusu olacaktır.
ENGELLİLERE MÜJDE: En kısa zamanda engellilerimiz için ücretsiz toplu taşıma hizmeti için de gerekli kararı alacağız.
BENZİN FİYATLARI: Beş ayı aşkın sürede benzinde 7 kez, toplam 67 kuruş indirim yapıldı. Bu indirim yüzde 33.5 düzeyinde bir düşüş anlamına geliyor. Motorinde ise toplam 6 kez, 59 kuruş indirim yaparak motorin fiyatlarını yüzde 26 düzeyinde indirdik.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Siyasi dizayna izin vermeyiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN