Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediye binasında 'Başkan' tek başına kaldı

Giriş Tarihi: 5.12.2014 16:55
Belediye binasında 'Başkan' tek başına kaldı

Şişli Belediyesi'nde yaşanan Sarıgül, İnönü gerilimiyle ilgili ilginç bilgiler ortaya çıktı, başkan eski binada tek başına kaldı.

Emir Sarıgül'ün makam odası dahil belediyenin bütün birimleri Okmeydanı'nda yapılan yeni binaya taşınırken, Başkan Hayri İnönü ise büyük bölümü kiraya verilen eski binada tek başına çalışıyor.

BAŞKAN BİNADA TEK KALDI

Esentepe'de bulunan eski belediye binasının büyük bölümü Şişli Meslek Yüksekokulu'na kiraya verildi. Eski binada sadece Şişli Belediye Başkanı 'nün makamı ve özel kalemi kaldı. Başkan çalışmalarını burada yürütüyor. Belediye yetkilileri yeni binadaki başkanlık odasının tam hazır olmadığı bu nedenle başkanın yeni binaya taşınmadığını öne sürdü.

SARIGÜL ÜYELİKTEN ATILABİLİR

Konunun MYK'de gündeme gelmediği belirtilirken, Kılıçdaroğlu, MYK sonrasında dar bir ekiple Şişli konusunda bir toplantı daha yaptı.

Toplantıda Şişli ile ilgili tavır alınması kararlaştırıldı. Kılıçdaroğlu, Yardımcısı Veli Ağababa'yı görevlendirdi. Ağababa'nın hazırlayacağı rapor Sarıgül'ün disipline sevk edilip edilmeyeceğini belirleyecek. Sarıgül, disipline sevk edilirse üyelikten atılması gündeme gelebilecek. Ancak genel merkezin bu konuda aceleci davranmayacağı belirtiliyor.

''NİKAH SONRASI BIRAKACAK'' İDDİASI

Sarıgül'ün yaşananlar konusunda uyarıldığı da öğrenildi. Başkan İnönü'nün de yakın çevresine "Aralık ayı sonunda oğlumun nikahı var. Ondan sonra başkanlık görevini bırakabilirim" dediği öğrenildi.

Kaynak : Vatan
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Belediye binasında 'Başkan' tek başına kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN