Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Alçakça saldırdı, savcılıkta kıvırdı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesine Twitter üzerinden alçakça saldırıda bulunan Eski milletvekili Fevzi İşbaşaran, yazdıklarının bazılarını kabul edip bazılarını inkar ederek kıvırmaya çalıştı.

Giriş Tarihi: 8.12.2014 16:59 Güncelleme Tarihi: 8.12.2014 19:21
Alçakça saldırdı, savcılıkta kıvırdı!
Eski Vekil Feyzi İşbaşaran, Twitter'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ederken savcılık sorgusunda hakaret içerikli mesajların hiçbirisini kendisinin atmadığını iddia etti. Fotoğrafları savcılık dosyasına konan mesajların kendisine ait olmadığını iddia eden Fevzi İşbaşaran, "Sabah 07.00'den sonra atılan tweetler bana ait değildir"dedi. İşbaşaran diğer taraftan bazı mesajları kabul ederek kendisi ile çelişti."Diktatör" ve "Seni sarayından alacağız" ifadelerinin yer aldığı mesajları davalık olduğu Adnan Oktar'a attığını iddia etti.İşbaşaran, "Diktatör" ifadesinin devlet yöneticileri için kullanıldığını ortada bir çelişki olup olmadığını soran savcıya, "Adnan Oktar'ın da çevresinde çok sayıda adam var. Ben ona diktatör dedim. Adnan Oktar ile davalığım" cevabını verdi.

FEVZİ İŞBAŞARAN'A TUTUKLAMA TALEBİ HABERİ İÇİN TIKLAYIN

FEVZİ İŞBAŞARAN DAYAK YEDİ HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Cumhurbaşkanı için kullandığı "Alçak" ifadesini aslında "akçeli" demek isterken kullandığını ileri süren Fevzi İşbaşaran Akçeli işlerle işi olmadığını belirtmek için bu ifadeyi yazmak istediğini iddia etti. İşbaşaran önüne konan 20 kadar tweet mesajından sadece bir kaçını kabul ederken diğerlerinin kendi bilgisi dışında kopyala yapıştır yöntemi ile kendisine mal edildiğini ileri sürdü.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alçakça saldırdı, savcılıkta kıvırdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN