Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dumanlı ve Karaca Gülen’den izin almadan tuvalete gidemez

Giriş Tarihi: 20.12.2014 01:56 Güncelleme Tarihi: 20.12.2014 10:55
Dumanlı ve Karaca Gülen’den izin almadan tuvalete gidemez
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Dinamit programına konuk olan Latif Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu: "Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca Fethullah Gülen'in izni olmadan tuvalete bile gidemez."

Gülen hareketinin eski ikinci adamı ve Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı eski Başkanı Latif Erdoan Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Dinamit programında önemli açıklamalarda bulundu.

İŞTE O AÇIKLAMADAN BAZI BAŞLIKLAR
Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca Fethullah Gülen'den izin almadan tuvalete bile gidemez. Fethullah Gülen Zaman Gazetesi'ni, Samanyolu TV'yi yönetmiyor tarzı söylemler çok komik. Ciddiye almamak lazım.

DUMANLI'YI SİYASETE HAZIRLIYORLAR
Kurulan hülle partilerinin başına ekrem Dumanlı'yı getirecekler. İdris Bal ile İdris Naim Şahin boşuna Ekrem Dumanlı'nın sağında solunda durmuyor. Ekrem Dumanlı projesi başarılı olursa bu partilerin başına geçecek.

CEMAAT SOKAĞA VE ŞİDDETE ALIŞTIRILIYOR
Büyük bir kaos meydana getirilmek isteniyor. Cemaat'i sokağa alıştırıyorlar. Bunlar bir ön prova. Eğer başarılı olacağına kanaat getirirlerse şiddete yönelebilirler. Cematin genetiğini bozdular. Artık her türlü şey beklenir. Bunların karşısında AK Partili gençlerin hata yapmaması gerekir.

GÜLEN ELEŞTİRİLERİME TEK KELİME CEVAP VEREMEZ

Cemaat benim muhatabım değil, ben sadece Gülen'e konuşuyorum. Benim sözlerimin karşısında Gülen'in yarım kelime yalanlama yapabilirse istediği kanalda Gülen ile karşı karşıya gelip tartışmaya hazırım. Samanyolu TV'de bile tartışmaya hazırım.MEHMET NURİ TURAN: 'GÜLEN BİZİ HEDEF GÖSTERDİ

Paralel devletin çekilmiş en net fotoğrafı

Paralel yapı operasyonu sosyal medyayı salladı
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dumanlı ve Karaca Gülen’den izin almadan tuvalete gidemez
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN