Emrullah İşler: Bedduaları yapanları vurdu!

Giriş Tarihi: 25.12.2014 10:14 Güncelleme Tarihi: 25.12.2014 10:14
Emrullah İşler: Bedduaları yapanları vurdu!

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler,17- 25 Aralık operasyonuyla ilgili olarak “İktidarımızı bile kandırarak emniyet, yargı ve bürokraside sinsice yapılanan anti-demokratik, hukuksuz ve kayıt dışı bu yapılanmanın kendisi dışındaki bütün cemaat, grup ve kişileri mağdur ettiği görülmüştür.”dedi.

İşler yaptığı açıklamada"17-25 Aralık 2013 tarihinde ülkemizde yaşananlar, devlet içinde kümelenmiş olan "Paralel İhanet Çetesi"nin milletimize, demokrasimize, Ak Parti Hükümetine ve Başbakanlık koltuğunda oturan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik dış destekli açık bir darbe girişimidir."dedi.

BEDDUALARI DÖNÜP DOLAŞIP


İşler,""Hizmet Hareketi" olarak kendilerini lanse edip insanımızın saf ve temiz duygularını istismar eden, samimiyet, iyiniyet, ihlas ve sadakat hırsızlığı yaparak milyonlarca insanının maddi ve manevi birikimlerini ve duygularını sömüren çetenin gerçek yüzü 17-25 Aralık'ta ortaya çıktı."Din Alimi" kisvesi altında Pensilvanya'daki şahsın yaptığı bedduaları milletimiz unutmadı. Yüce dinimiz ve Hz Peygamber tarafından yasaklanan bedduaları yapanları nihayetinde bedduaları dönüp dolaşıp vurmuştur. "dedi.

PARALEL İHANET ÇETESİ


İşler, millet olarak samimiyet ve sadakat sınavından geçtiğimizi belirterek,"Bir yıl sonra geldiğimiz nokta göstermektedir ki millet "Paralel İhanet Çetesi"ne karşı uyanmıştır. Samimiyet sınavını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Ak Parti kadroları ve aziz milletimiz feraseti ve öngörüsü ve Allah'ın yardımıyla kazanmıştır. Demokrasi, milli irade ve sandık hırsızlığı yaparak seçilmiş iktidarı devirmeyi hedefleyen "Paralel İhanet Çetesi"ne karşı milletimiz 30 Mart ve 10 Ağustosseçimlerinde hem paralel yapıya ve hem de onun destekçisi olan CHP ve MHP'ye bir Osmanlı tokadı aşk ederek gereken cevabı vermiştir."diye konuştu.

ERDOĞANSIZ TÜRKİYE HEDEFLENDİ


17-25 Aralık operasyonlarının asıl hedefini de anlatan İşler, "Paralel Yapı'nın dış güçlerin taşeronluğunu yaparak giriştiği 17-25 Aralık süreci ile Ak Partisiz ve Recep Tayyip Erdoğan'sız bir Türkiye hedeflenirken, milletimiz iradesine, kendi içinden çıkan iktidarına sahip çıkarak dünyaya hem milli irade hem de demokrasi dersi vermiştir."dedi.

İKTİDARIMIZ BİLE KANDIRDILAR


İşler, "Yaşanan süreç,"Paralel İhanet Çetesi"nin kamu gücü ve özellikle yargıyı kullanarak yaptığı kumpas, tehdit, düzmece ve şantajlarla mağdur etmediği, haksızlık yapmadığı ve zulme maruz bırakmadığı hiçbir grup, yapı ve kişi kalmadığını göstermiştir. İktidarımızı bile kandırarak emniyet, yargı ve bürokraside sinsice yapılanan anti-demokratik, hukuksuz ve kayıt dışı bu yapılanmanın kendisi dışındaki bütün cemaat, grup ve kişileri mağdur ettiği görülmüştür."dedi.

Paralel Yapı ile mücadelenin süreceğini vurgulayan İşler,"Ülkemiz tarihinin gördüğü en büyük, en sinsi ve haşhaşileri bile aratan ihanet örgütüne yönelik bürokrasi başta olmak üzere temizlik harekatına girişilmiş ve gelinen noktada devlet kararıyla ihanet çetesine gereken ders verilmiştir. Yargıda başlatılan soruşturmalarla "Paralel İhanet Çetesi"ne kanunlarımız çerçevesinde gereken cezanın verilmesini milletimiz beklemektedir. Geldiğimiz noktada beli kırılan bu toprakların gördüğü en büyük ihanet çetesiyle mücadele milletimizin desteği ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve AK Parti kadrolarının kararlı duruşu ile sonuna kadar sürecektir. "dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emrullah İşler: Bedduaları yapanları vurdu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN