Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Binali Yıldırım: Hedefimiz 2023

Cumhurbaşkanlığı Özel Danışmanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, "Yeni Türkiye'nin yeni yol güzergahında nöbet değişiminde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu iş başına getirdik, görev verdik. İlk etapta 2015 seçimlerinde AK Parti'yi bir adım öteye taşımak, ikinci hedefimiz 2023 hedefini yerine getirmek" dedi.

Giriş Tarihi: 29.12.2014 15:55 Güncelleme Tarihi: 29.12.2014 15:55
Binali Yıldırım: Hedefimiz 2023
Cumhurbaşkanlığı Özel Danışmanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Türkiye'de 10 Ağustos'ta yeni bir döneme geçildiğini, yüzde 52 milletin desteğini alan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, millete karşı sorumlu olduğunu söyledi.

"10 AĞUSTOS'TA YENİ BİR DÖNEME GEÇTİK"

AK Parti Karabağlar ilçe kongresinde konuşan Binali Yıldırım, partililere doğal liderleri olduğunu belirttiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın selamını getirdiğini söyledi. Partisinin 12 yıllık iktidarında yaptığı hizmetleri anlatan Binali Yıldırım, "Türkiye'de 10 Ağustos'ta yeni bir döneme geçtik. Cumhurbaşkanımız artık millete karşı sorumludur, çünkü yüzde 52, milletin desteğini almıştır. Anayasada millete karşı sorumsuz yazması bir şey ifade etmez. Milletten destek alanın millete karşı sorumluluğu siyaseten de devam eder" dedi.

"HEDEFİMİZ 2023"

Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı ile Başbakan'ın ülkenin işlerinin daha güzel noktaya gelmesi için el ele verdiklerini söyledikten sonra, "Yeni Türkiye'nin yeni yol güzergahında nöbet değişiminde Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nu iş başına getirdik, görev verdik. İlk etapta 2015 seçimlerinde AK Parti'yi bir adım öteye taşımak, ikinci hedefimiz 2023 hedefini yerine getirmek" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Binali Yıldırım: Hedefimiz 2023
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN