Bunlara eyvallah etmeyeceğiz

Giriş Tarihi: 29.12.2014
Bunlara eyvallah etmeyeceğiz
Cizre'de 3 kişinin ölümüne neden olan gerginlikle ilgili konuştu. AK Parti Kırıkkale 5. Olağan İl Kongresi'nde yaptığı konuşmada devlet içindeki 'derin yapılara' değindi, KCK ve Paralel Yapı'ya yüklendi.
EĞER BAŞARILI OLSALARDI: Eğer bu yapılar başarılı olsaydı sadece AK Parti devrilmeyecekti, Türkiye bir esaret rejimine dönüşecekti. İster derin devlet yapılanması, ister paralel örgüt yapılanması hangisi başarılı olsaydı artık Türkiye'de esaret rejimi olurdu
EYVALLAH ETMEDİK: Bunların yapmadığı zulüm kalmadı. İçeriye atmadıkları, şantaj yapmadıkları, tehdit etmedikleri adam kalmadı. Bunların zulmü arşıalayı titretti, gayretullaha dokundu. Zulüm bu yüzden devam etmez. Buna hiçbir zaman eyvallah etmedik.
DERİN YAPIYLA MÜCADELE: Dün Şanlıurfa'daydık. Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri'nin önemli bir talebesi vefat etti, Allah rahmet eylesin. Onu defnettik. Onunla ilgili sosyal medyada 'toprağı bol olsun' diyorlar sanki gayrimüslim gibi. Bunları milletimiz çok iyi görüyor arkadaşlar. Herkes deşifre oluyor. Bunlarla mücadele edeceğiz, milletin emanetine musallat olan kim varsa, derin devleti, KCK'sı hiçbirisine müsaade etmeyeceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bunlara eyvallah etmeyeceğiz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN