Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gökçek'ten 'a torpil cevabı

, CHP Sözcüsü 'un “torpil listesi”nde Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürünün de isminin olduğu iddialarını yalanladı.

Giriş Tarihi: 14.1.2015 15:57
Gökçek'ten Haluk Koç'a torpil cevabı
Başkan Gökçek, geçtiğimiz günlerde 'un "torpil listesi"nde yer alan "İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın dünürü (lise mezunu) Fevzi Yılmaz, Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne Özel Kalem Müdürü olarak atandı" açıklamasının gerçek dışı olduğunu belirtti. Gökçek, Twitter hesabından yaptığı ve "tebessümle" bitirdiği açıklamada, Koç'un yaptığı suçlamayı attığı şu twitterle yalanladı:

"Bu CHP MV'nin istihbaratını sevsinler. Haluk Koç torpilli listesi yayınlamış. Bir torpilde benim özel kalem müdürümmüş. Be vicdansız, Fevzi Yılmaz 1985 yılında ben Keçiören Belediye Başkanı iken işe girdi. O zaman evli bile değildi. Tuttun şimdi Mustafa Ataç'ın dünürü olduğu için işe aldığımı söyledin. Ben Keçiören Belediye Başkanı iken Fevzi'nin Mustafa Ataş'ın dünürü olacağını hayal edip Fevzi'yi işe almıştım:)))"
Fevzi Yılmaz, 1985 yılında 'in Keçiören Belediye Başkanı olduğu dönemde göreve başladı. Yılmaz, daha sonra Gökçek'in Sosyal Hizmetler Genel Müdürü olması üzerine bu kuruma geçerek, Gökçek'le birlikte çalışmasına devam etti. Melih Gökçek'in milletvekili olmasıyla birlikte görevini bir süre TBMM'de sürdüren Fevzi Yılmaz, son olarak da 1994 yılında Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nı kazanan Gökçek'in Özel Kalem Müdürlüğü'ne gelerek, 21 yıldır bu görevi yürütüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gökçek'ten Haluk Koç'a torpil cevabı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN