Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yalçın Akdoğan: Yalancılıkla haberciliği karıştırıyorlar

Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Başbakan'ın odasını basan bakan haberi için, "Son günlerde hükümetin uyum ve huzurunu bozmaya çalışanlar Başbakan'ın odasını basan bakan haberi yalan haber" dedi.

Giriş Tarihi: 21.1.2015 11:26 Güncelleme Tarihi: 21.1.2015 13:28
Yalçın Akdoğan: Yalancılıkla haberciliği karıştırıyorlar
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Son günlerde hükümetin uyum ve huzurunu bozmaya çalışanlar Başbakan'ın odasını basan bakan gibi türlü yalanlar uyduruyorlar.

"YALANCILIKLA HABERCİLİĞİ KARIŞTIRIYORLAR"

Bu kadar mesnetsiz, gerçekdışı, süfli bir yalan ancak habis bir anlayışın ürünü olabilir. Yalancılıkla haberciliği ve siyaseti karıştıranların bu seviyeye sukut etmesi, iftira ve fitneden medetumar hale gelmesi acınacak bir haldir" dedi.

Akdoğan, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Son günlerde Hükümetin uyum ve huzurunu bozmaya çalışanlar Başbakanın odasını basan bakan gibi türlü yalanlar uyduruyorlar. Bu kadar mesnetsiz, gerçekdışı, süfli bir YALAN ancak HABİS bir anlayışın ürünü olabilir. Yalancılıkla haberciliği ve siyaseti karıştıranların bu seviyeye sukut etmesi, iftira ve fitneden medetumar hale gelmesi acınacak bir haldir." dedi.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalçın Akdoğan: Yalancılıkla haberciliği karıştırıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN