Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Seçmen % 60 '' diyor

'nin son ine göre seçmenin yüzde 50'si 'AK Parti' diyor. Ancak 'Türkiye'yi hangi parti yönetmelidir?' sorusuna da 'AK Parti' diyenlerin oranı yüzde 60'ı buluyor

Giriş Tarihi: 27.1.2015
Seçmen % 60 'AK Parti' diyor
Genel Başkan Yardımcısı Dumlupınar Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti Kütahya İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'ndeki konuşmasında parti olarak yaptırdıkları lerle ilgili bilgi verdi. AK Parti'nin, öncesinde kongrelere gittiğini hatırlatan Şentop, "Biz teşkilatımıza güveniyoruz, partimize, üyelerimize güveniyoruz. Bütün siyasi partiler için sıkıntı dönemlerine yol açan süreci, seçime hazırlık sürecinin bir başlangıcı olarak görüyoruz" diye konuştu. AK Parti'nin girdiği her seçimi kazandığını ve oyunu da artırdığını anlatan Şentop, bunun başka örneğinin de görülmediğini belirterek, "Anketlerde soruyoruz, 'Hangi partiye oy verirsiniz?' Yüzde 50 civarında AK Parti diyorlar. Anket çalışmaları yaptıklarını ifade eden Şentop, sonuçlarla ilgili şu bilgileri verdi. "Anketlerde soruyoruz, 'Hangi partiye oy verirsiniz?' Yüzde 50 civarında AK Parti diyorlar. Fakat başka bir soru daha var son zamanlarda. 'Türkiye'yi hangi parti yönetmelidir?' Bu soruya AK Parti diyenlerin oranı da yüzde 60. Demek ki AK Parti'ye oy vermeyip başka partilere oy verenler de kendi partilerinin Türkiye'yi yönetemeyeceğini, Türkiye'yi, AK Parti'nin yöneteceğini söylüyorlar."

2015'İN EN KAPSAMLI SEÇİM ANKETİ! - TIKLAYIN

'YENİ KOMPLOLAR YOLDA'
"Eğer bu seçimde de yeni stratejiler ve yeni taktikler ile netice alamazlarsa artık onlar da Türkiye'de AK Parti'nin bileğinin bükülemeyeceğini, kendi siyaset anlayışlarının tarzlarını değiştirmeleri gerektiğini görecekler. Onun için de yeni stratejiler uyguluyorlar. Bundan 1-2 yıl önce tasavvur edemeyeceğimiz, bir araya gelmelerine ihtimal veremeyeceğimiz çevreler, bir araya geliyorlar, bir araya getiriliyorlar. 17-25 Aralık operasyonları ile darbe teşebbüsleri ile gördük ki yıllarca beraber hareket ettiğimizi zannettiğimiz bazı insanlar, esasen nasıl da AK Parti muhalifliği ile AK Parti düşmanlığı ile doldurulmuşlar."

'TARİHİ SEÇİM OLACAK'
AK Parti, bugün 9.5 milyonun üzerinde üyeye sahip. Bu üyeler kağıt üzerinde değil, teşkilatlarda aktif görev alan kişilerden oluşuyor. Aktif çalışanların sayısı 5 milyona yaklaşıyor. 7 Haziran'daki seçimler, Türkiye tarihinin, cumhuriyet tarihinin en önemli seçimidir. Her seçim döneminde konuşmalar olur ama bu seçim gerçekten hem bizim açımızdan hem de AK Parti muhalifleri açısından önemli bir seçim. Bugün birçok gazetede birçok siyasetçi bu seçim için ölüm kalım seçimi diyor"
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seçmen % 60 'AK Parti' diyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN