Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ile e girecek

Giriş Tarihi: 5.2.2015 09:11
MHP oyuncu aday ile seçime girecek

İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan adayları arasında öne çıkıyor.

Haziranda yapılacak milletvekili genel lerine hazırlanan 'de öncelik kongre olacak. Kongrenin ardından milletvekili larına yoğunlaşacak olan MHP'nin sürprizi, ...

MHP, seçimden önce büyük kongreyi yapmak üzere hazırlıklarını tamamladı. 21 Mart'ta Ankara'da büyük kongre toplanacak. MHP Lideri , seçimden önce yeniden genel başkan seçilecek. Taşrada olduğu gibi merkez yönetimi de seçimlerde partinin başarı grafiğini yükseltecek isimlerden oluşacak. Milletvekili seçilecekler ile teşkilatlarda görev alacaklar ayrılacak; böylece küskünlükler önlenecek.

Kongrenin hemen ardından milletvekilliği listelerine dönük çalışmalar başlayacak. Ön seçim zaman sıkışıklığı nedeniyle mümkün görünmüyor. MHP, merkez ve temayül yoklamalarına ağırlık verecek. Listelerde, Bahçeli etkili olacak.

MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı olan sanatçı Mehmet Aslan aday adayları arasında öne çıkıyor. Gazinocular Kralı olarak bilinen Fahrettin Aslan'ın oğlu Mehmet Aslan filmlerde ve dizilerde rol alıyor. Aslan'ın, Bahçeli'ye hayranlığı biliniyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP oyuncu aday ile seçime girecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN