Melih Gökçek: de diskalifiye edilecek

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, katıldığı programda 'nin 'den diskalifiye edileceğini söyledi.

Giriş Tarihi: 6.2.2015 23:01 Güncelleme Tarihi: 6.2.2015 23:10
Melih Gökçek: Muharrem İnce de diskalifiye edilecek
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 24 TV'de Melik Yiğitel'in sorularını cevapladı.

Melih Gökçek, Kılıçdaroğlu'nun kendisine verilen talimat gereği HDP'nin barajı aşmasını istediğini söyledi. "Kılıçdaroğlu'nun seçimden mağlup çıkacağı yüzde yüz. O yüzden seçimden sonra karşısına rakip çıkmasını istemez" diyen Gökçek, "Emine Ülker Tarhan'ı gönderdi. Şimdi karşısında Sarıgül var. Onu aday göstermeyecek. Büyük ihtimalle de diskalifiye edilecek" şeklinde konuştu.

Sarıgül'e aslında bir fırsat doğduğunu kaydeden Gökçek, "Ortada kalan, Kılıçdaroğlu'na kızdığı için 'ye oy vermeyecek bir sol kesim var. Şimdi o kesim HDP'ye gidebilir. Eğer Sarıgül kendi partisiyle seçime girse, büyük ihtimalle CHP'nin yerini alır. Ama gitti Kılıçdaroğlu'na el pençe divan durdu. Bir tek milletvekilliğine talip" ifadelerini kullandı.

MHP'nin paralel yapı tarafından CHP'ye yakın oranda teslim alındığını belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, Bahçeli'nin çevresinde paralel yapı unsurları bulunduğunu, kaset komplolarına parti içinden destek olduğunu bildirdi.

TMSF'nin Bank Asya'ya el koymasına da değinen Gökçek, CHP'lilerin hemen gidip o bankada hesap açtırdığının altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Gökçek: Muharrem İnce de diskalifiye edilecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN