Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti kongresinde Erdoğan sürprizi

AKP kongresinde salondaki partililere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seslendirdiği İstanbul şiiri dinletildi.

Giriş Tarihi: 8.2.2015 21:53 Güncelleme Tarihi: 8.2.2015 22:08
AK Parti kongresinde Erdoğan sürprizi
AK Parti kongresinde Erdoğan sürprizi AK Parti İstanbul 5. Olağan İl Kongresi Sinan Erdem Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da katıldığı kongre için spor salonu baştan aşağı düzenlendi. Başbakan Davutoğlu ve eşinin katılımcıları selamlayacağı yürüyüş platformu oluşturuldu. Salonun ortasına da Delegeler için oturma yeri yapıldı. Kadın ve Erkeklerin karışık oturduğu tribünlerde de Ahmet Davutoğlu fotoğraflı " Bir Olduk, Birlik Olduk Birlikte Türkiye Olduk, Dava Adamlığıyla Bilgeliği Buluşturan Lider, İstanbul Anlayana Hocadır " yazılı pankartlar yer aldı.

Kongrede salondakilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seslendirdiği İstanbul şiiri de dinletildi.

ATATÜRK VE ERDOĞAN POSTERİ

Bir yanda Türk Bayrağı diğer yanda da Ak Parti Bayrağının yer aldığı bölümde, sırasıyla Mustafa Kemal Atatürk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun posterleri yer aldı. Tribünleri dolduran Ak Parti taraftarları da zaman zaman 'Recep Tayyip Erdoğan' diyerek tempo tuttu.

ERDOĞAN'IN SESİNDEN ŞİİR

Bu arada salondakilere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sesinden İstanbul şiiri dinletildi. Şiirin sonunda AK Parti Genel başkan yardımcısı Süleyman Soylu "Kıymetli Cumhurbaşkanımızın sesiyle bir İstanbul esintisini hep beraber yaşadık" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti kongresinde Erdoğan sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN