liler ye akın etti

5. Olağan İl si bugün Sinan Erdem Spor Salonu’nda gerçekleştiriliyor. Kongre için binlerce partili, salona akın etti.

Giriş Tarihi: 8.2.2015 14:11
AK Partililer kongreye akın etti
5. olağan il si bugün Sinan Erdem Spor Salonunda saat 14.00'da başlayacak. 8 yıl İstanbul İl Başkanlığı görevini yürüten Aziz Babuşçu, görevi Selim Temurci'ye devredecek.

'nun da katılacağı kongreye vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Saatler öncesinden kongrenin düzenleneceği Sinan Erdem Spor Salonu'na akın eden vatandaşlar, üst aramasından geçirilerek salona alındı. Güvenlik önlemleri çerçevesinde girişlere X-ray cihazları da yerleştirildi.

Kongre için Sinan Erdem Spor Salonu ve çevresi de AK Parti bayrakları ile süslendi.

Kongreye gelen vatandaşların da coşkulu oldukları gözlendi. Bir vatandaş, "Çok güzel bir kongre yapacağız, destan yazacağın burada" derken bir başkası ise, "AK Parti'nin yeniden şahlanışıdır. Davutoğlu'nun gerçek bir vatanperver olduğunu, onu sevdiğimizi ispat edeceğiz. Herkese vatan hainlerine ders vereceğiz" ifadelerini kullandı.

Kongreye kadın partililerin de oldukça ilgi gösterdikleri görüldü. Mahalle olarak kongreye katılmaya geldiklerini anlatan bir kadın, "Buraya damgamızı vurmak için geldik" şeklinde konuştu.

Bir başka kadın katılımcı da, "Bugün geldik. Kongremiz hayırlara vesile olur inşallah. Davutoğlu'nu ilk kez görmek nasip olacak. AK Parti'yi her zaman destekliyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partililer kongreye akın etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN