CHP'den Mesut Yılmaz'ın oğluna vekillik teklifi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mesut Yılmaz'ın oğluna Rize'den "bizim adayımız ol" teklifi sundu.

Giriş Tarihi: 11.2.2015 14:24
CHP'den Mesut Yılmaz'ın oğluna vekillik teklifi
Türkiye'de 7 Haziran'da yapılacak milletvekili seçimleri öncesinde adaylık kulisleri de hızlandı. Son kulislere göre CHP, Rize'den aday göstermek istediği üç önemli isminden ret cevabı alınca Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz'ın kapısını çaldı.

İLK TEKLİF KARAYALÇIN'A GİTTİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Murat Karayalçın'a Rize'den adaylık teklifi götürdüğü fakat Karayalçın'ın "Hayır" dediği ortaya çıktı.

Karayalçın'ın vekillik teklifini reddetmesi üzerine İstanbul İl Başkanlığına atandığı ifade ediliyor.

HABERAL VE BEKAROĞLU DA REDDETTİ

Kulislerde, Rize'den adaylık teklifi götürülen diğer isimlerin Mehmet Haberal ve Mehmet Bekaroğlu olduğu belirtiliyor. Fakat Haberal ve Bekaroğlu'nun da Karayalçın gibi Rize teklifini reddetiği kaydedildi.

SON DURAK MESUT YILMAZ'IN OĞLU OLDU

CHP yönetimi, Karayalçın, Haberal ve Bekaroğlu'nun Rize teklifini reddetmesi üzerine ilginç bir isimle görüşüyor. Kulislerde konuşulanlara göre bu isim Mesut Yılmaz'ın oğlu Yavuz Yılmaz..

Yavuz Yılmaz'ın vekillik teklifine olumlu baktığı, babası Mesut Yılmaz'la istişarelerini tamamladıktan sonra CHP yönetimine kararını bildireceği ifade ediliyor.

Kaynak: Haber7
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'den Mesut Yılmaz'ın oğluna vekillik teklifi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN