Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Melih Altınok'tan Ali Tezel'e: Siz nasıl yaratıklarsınız?

Ali Tezel'in twitter'da Özgecan Aslan'ın ölümünü kullanarak attığı hakaret içerikli siyasi mesaja tepki yağmaya devam ediyor. Günün Manşeti'nde skandal mesaja değinen Melih Altınok, Ali Tezel'e seslenerek 'Sen insan değilsin' dedi.

Giriş Tarihi: 16.2.2015 14:01 Güncelleme Tarihi: 16.2.2015 15:02
Melih Altınok'tan Ali Tezel'e: Siz nasıl yaratıklarsınız?

SEN HEM KARINI BIÇAKLAYACAKSIN HEM DE...

Sen karını bıçaklayacaksın, şiddetten dolayı karına yaklaşman yasaklanacak ve mahkeme sana "Yaklaşma çünkü sen hastasın" diyecek (eşinin iddialarından bahsediyorum) sonra da çıkacaksın ondan sonra da çıkacaksın "Sünnilik, alevilik.." Ya siz hakikaten ne kadar ahlaksızsınız ya? Alevilikle, Sünnilikle ne alakası var? Özgecan 20 yaşında bir çocuk. Aklınıza geldi alevi mi, sünni mi diye? Siz nasıl yaratıklarsınız? 'Hadım etmek lazım' diyorlar ya bazılarına, bu düşünsel olarak hadım olmuş tiplere de başka bir formül bulmak lazım.

SİZ HAKİKATEN İNSAN DEĞİLSİNİZ

Kimse gitmedi diyor.. Dün sayın Cumhurbaşkanı zaten aradı onu herkes biliyor. Cumhurbaşkanı'nın kızları gittiler, Özgecan'ın ailesine ziyarette bulundular. Kimse sessiz falan değil, herkes tepkilerini dile getiriyor ama sizin ruh hastası olduğunuzu söylememiz lazım. Siz hakikaten insan değilsiniz! Bu hakaret de nereye gidiyorsa gitsin! Bak Ali Tezel, sen insan değilsin!BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melih Altınok'tan Ali Tezel'e: Siz nasıl yaratıklarsınız?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN