Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İstismarcılar o babanın tavrından nasibini alsın

Giriş Tarihi: 19.2.2015
İstismarcılar o babanın tavrından nasibini alsın
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'da AFAD'ın 22 lojistik merkezinin toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada Türkiye'yi acıya
boğan Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan şu mesajları verdi:

YARGI EN ÜST CEZAYI VERMELİ:
Özgecan'ımızla alakalı hamdolsun olayın hemen ardından jandarma polis seferber olup faili anında buldular. Yetiyor mu bu yetmiyor. Şimdi yargı burada üzerine düşen görevi yapacak, yapması gerekir. Bunun fail ve faillerine gereken cezayı en üst düzeyde vermek durumundadır. Çünkü bu milletin vicdanının böyle bir olaydan sonra rahatlaması söz konusu değil ama hiç olmazsa "Bunlar da layığını buldu" derler.

İSTİSMAR EDEN TERÖRİSTLER İBRET ALSIN :
Ben, gerek annenin gerekse babanın olaylar karşısında takındıkları tavrı milletim, şahsım, ailem adına hakikaten çok çok duyguyla izlerken, bir diğer taraftan da hayranlıkla izledim. Çünkü her annenin her babanın böyle bir tavrı takınabilmesi mümkün değil. Verdikleri mesajlar sadece milletimize değil tüm insanlık için çok çok duyarlı mesajlardı. Temenni ederim ki terör estirenler de bundan nasibini alır. Sokaklara çıkıp da Özgecan'ımızı istismar edenler, önce kendilerine bir baksınlar. Mehmet Bey'in ve eşinin verdiği mesajlardan onlar da nasibini alsınlar. Terör estirerek savunmasız insanları öldürmenin ne denli bu ülkede bir felaket, bir denaet, bir cinayet olduğunu anlasınlar. Mesele bu.

ONUN İÇİN ÇÖZÜM:
Onun için 'Çözüm Süreci' dediğimiz olay çok çok önemli. Çözüm Süreci'nde de işte biz bu huzuru, bu refahı arıyoruz. Bu milletin evlatlarının birbirine sevgisini, saygısını barış içinde yaşamaları zeminini arıyoruz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstismarcılar o babanın tavrından nasibini alsın
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN