Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özgecan'ı bile kullanıyorlar

Davutoğlu Pakistan dönüşü SABAH'a konuştu. "CHP ile paralel arasında bir senaryo yazılmaya çalışılıyor" diyen Başbakan, Meclis'teki kavgayla ilgili "Özgecan olayından sonra algı için bunu yaptılar" dedi

Giriş Tarihi: 19.2.2015
Özgecan'ı bile kullanıyorlar
Başbakan Davutoğlu 16-17 Şubat tarihlerinde gerçekleştirdiği İslamabad ziyareti dönüşünde SABAH yazarı Burhanettin Duran'a önemli açıklamalar yaptı. Davutoğlu, Meclis'teki gerginliğin kasıtlı olarak çıkarıldığını belirterek, kaosun Mersin'de katledilen Özgecan Aslan olayı kullanılarak AK Parti aleyhinde algı oluşturma amaçlandığını belirtti.

'ARBEDE CHP-HDP İŞBİRLİĞİ'
"Muhalefet patileri sürekli grup önergeleri veriyorlar. 10 saat grup önergesi tartışılıyor. Bizim grup önergemiz tartışılırken iki HDP'li kadın milletvekili, Mustafa Elitaş'ın konuşmasında kürsüye geliyorlar. Onu itiyorlar. Ayşenur hanım, grup başkanvekili onun kürsüsünü, daha yukarıdaki kürsüyü işgal etmek için oraya saldırıyorlar. Arbede orada çıkıyor. Ve CHP milletvekili Mahmut Tanal çıkıyor. Oraya saldırıyor. CHP - HDP arasında bir alanda işbirliği, MHP de destek veriyor"

ARKADAŞINA GÖNDER
Özgecan'ı bile kullanıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN