Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a gidecek

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak yaptığı açıklamada Cuma günü (bugün) ’ın Elazığ’da gelerek bir dizi ziyaretlerde bulunacağını söyledi.

Giriş Tarihi: 20.2.2015 10:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a gidecek
, Belediye ve Valilik ziyaretinin ardından İzzetpaşa Meydanı'ndaki Toplu Açılış Töreni'ne katılacak, 8. Kolordu Komutanlığını ziyaret edecek.

VALİ KOÇAK'TAN AÇIKLAMA

Elazığ Valisi Ömer Faruk Koçak, koordinasyon toplantısı için gittiği Palu'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programlarının ana hatları ile belli olduğunu ifade eden Vali Koçak, "Cuma günü Cumhurbaşkanımız Elazığ'a hem bir dizi açılış için hem de teşekkür ziyareti için gelecekler. Cuma günü Cuma namazından önce saat 11:00 civarında Elazığ'da olacaklar. Cumhurbaşkanımız ilk olarak belediyeyi ziyaret edecek, ardından cuma namazına geçecek. Namazdan sonra valiliğimizi ziyaret edecek olan Cumhurbaşkanımız, açılışlara katıldıktan sonra 8. Kolordu Komutanlığı'nı ziyaret edip ayrılacaklar" dedi.

Vali Koçak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cuma günü saat 13.30 ile 14.00 saatleri arasında İzzetpaşa Meydanın'da vatandaşa hitap edeceğini de aktardı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhurbaşkanı Erdoğan Elazığ'a gidecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN