Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeli'nin gündeminde olayları vardı

Giriş Tarihi: 24.2.2015 10:47 Güncelleme Tarihi: 24.2.2015 12:17
Bahçeli'nin gündeminde öğrenci olayları vardı

lideri i, partisinin haftalık olağan Meclis grup toplantısında konuştu.

lideri i, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Ege Ünivesitesi'nde hayatını kaybeden yi andı.

Bahçeli'nin konuşmasından satır başları;

''ŞEHİTLER ÖLMEZ''

"'nden gelen acı bir haberle hepimiz kahrolduk. hainlerin saldırısına uğradı. Duygularımızı ifade etmek için kelimeler kifayetsizdir. Ne çok ölüyor ne çok üzülüyoruz. 46 yıldır tabutlar omuzlardan inmiyor. Bu yıl da fırat evladımızı ebediyete uğurladık. Fakat bunu da aşacağız. Biz şehitler ölmez vatan bölünmez demeyi sürdüreceğiz.

''KATİL BU EYLEMİ HERKESİN GÖZÜNÜN ÖNÜNDE YAPTI''

Ege Üniversitesi 'dedir, İzmir Türkiye'nin 3. büyük şehridir. Aylardır süren gerilim ve gerginlik üniversitede huzur bırakmadı. Üniversite yönetimi uyumuştur. İl valisi şikayetleri karşılayamamıştır. Fırat evladımızı şehit eden katil bu hunhar eylemi herkesin gözünün önünde yaptı.

''REKTÖR NE İŞ YAPMAKTA?''

Fırat yerde yatarken hiçbir insan ilk yardımda bulunmamıştır. Sorarım sizlere Ege Üniversitesi rektörü ne iş yapmakta ne görevi yapmakta. Koltukta oturmayı hala onursuzca sürdürecek midir? Ege Üniversitesi senatosu ahlaksızca bir açıklama yapmıştır.

''ALLAH'TAN RAHMET DİLİYORUM''

İzmir'de insanlık bıçaklandı. Gazelli gençlerin avukatlığına savunan Davutoğlu ve Erdoğan Fırat sizin için ne ifade etmektedir. Fırat'ı canından ettiniz. Evladımıza ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeli'nin gündeminde öğrenci olayları vardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN