Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bizim onur gecemiz onların kara lekesi

Muhalefetin 'na yorumlarını eleştiren Davutoğlu: Bizim için cumartesiyi pazara bağlayan gece onur gecesiydi, muhalefetin yaptığı onlar açısından tarihe kara leke olarak geçecektir

Giriş Tarihi: 24.2.2015
Bizim onur gecemiz onların kara lekesi
Başbakan , için "onur gecesiydi" derken, harekatı eleştiren muhalefete sert çıktı. Parti teşkilatına yönelik AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen eğitim toplantısına katılan Başbakan Davutoğlu, şu mesajları verdi:

TARİHE KARA BİR LEKE OLARAK GEÇECEK:
Cumartesiyi pazara bağlayan gece Meclis'te muhalefet, son derece Meclis adabına yakışmayan Meclis'i terör ortamına çevirmeye çalışırken, bizler de Genelkurmay Karargahı'nda 9 saat süren operasyonla hem tarihi mirasımıza, hem insanımıza hem de uluslararası haklarımıza ve hukukumuza sahip çıkma mücadelesi veriyorduk. Hayretler içinde muhalefetin Şah Fırat Operasyonu hakkındaki kanaatlerini takip ettiniz. Öyle tarihi dönemeçler vardır ki; milletler, liderler, hareketler imtihan edilirler. O tarihi dönemeçlerde alınan tavır ya tarihe onurla kaydettikleri izler olurlar ya da hayat boyu taşıdıkları kara leke olurlar. Bizim için cumartesiyi pazara bağlayan gece onur gecesiydi ama muhalefetin yaptığı yorumlar onlar açısından tarihe kara leke olarak geçecektir.

KÜSTAH TAVRI DEVAM ETTİRDİLER:
Operasyon, tarihimizde şanlı sayfa açarken, maalesef muhalefet takdir etmek yerine yine Türkiye'nin yükselişinden rahatsız olan bazı dış aktörler ve Suriye rejimiyle aynı dili kullanma cihetine gittiler. Günlerdir 'Acaba 'ta ne oluyor?' diye soran, Meclis gündemine taşımaya çalışan muhalefet, insanımıza sahip çıkan bu operasyon sonrasında da aynı küstah tavrını devam ettirdi.

SENİN HADDİN DEĞİL:
Nerede bizim mirasımızı temsil eden tek bir taş parçası olsa dahi onlara sahip çıkmak boynumuzun borcudur. Gelin görün ki Osmanlıca'ya yabancı dil muamelesi yapan CHP, bir anda Osmanlı ecdadı adına konuşmaya kalkıyor. O senin haddin değil Kılıçdaroğlu. O mirasa sahip çıkmak bizim haddimiz.
ARKADAŞINA GÖNDER
Bizim onur gecemiz onların kara lekesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN