' şantaj oyununu bozdu'

Giriş Tarihi: 24.2.2015
'Şah Fırat Operasyonu şantaj oyununu bozdu'

'nu değerlendiren Erdoğan: Bu taşınma işlemiyle türbeyi ve oradaki askerlerimizi bize karşı adeta bir şantaj aracı gibi kullanmak isteyenlerin oyunları da bozuldu

Cumhurbaşkanı , 'nun taşınması için "Bu asla geri çekilme, ecdadın emanetinden vazgeçme değildir. Yapılan askerlerimizin can güvenliğini tehlikeye atmamak için başvurulan geçici yöntemdir" dedi. Erdoğan, muhalefetin tepkisini de eleştirdi. "Biz bu oyunları bozarken, içerideki bir takım çevrelerin çok ağır ifadelerle kendi devletine, kendi hükümetlerine ithamlar yöneltmeleri çok üzücüdür. Bilhassa muhalefet partilerinin bu konuda Esed rejimiyle aynı çizgiye gelmiş olmaları esef vericidir" diye konuştu. Geçici köy korucuları temsilcilerini kabulünde kısa bir konuşma yapan Erdoğan şunları söyledi:DAHA ÖNCE DE YERİ DEĞİŞMİŞTİ:
, ecdadımızın, tarihimizin bizlere emanetidir. Bugüne kadar bu emaneti titizlikle koruduk. Daha önce 2 defa yeri değiştirilmişti. Bu üçüncü değişim oldu. Değişimler, yapılan barajlar sebebiyle olmuştu bu defa da olağanüstü güvenlik şartları nedeniyle daha güvenli yere aktarıldı.

ARKADAŞINA GÖNDER
'Şah Fırat Operasyonu şantaj oyununu bozdu'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN