Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Protestocu esnafı Bakan Müezzinoğlu sakinleştirdi

Edirne'deki bir açılışta şişedeki benzini üzerine dökerek kendini yakacağını söyleyen esnafı Bakan Müezzinoğlu vazgeçirdi.

Giriş Tarihi: 1.3.2015 16:14
Protestocu esnafı Bakan Müezzinoğlu sakinleştirdi
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun katıldığı açılışta, şişedeki benzini üzerine dökerek kendini yakacağını belirten esnafı Bakan Müezzinoğlu sakinleştirdi.

Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi temel atma töreni sırasında kürsüde Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in olduğu sırada, protestocu esnaf Şahbaz Şahin, protokele seslenerek zor durumda olduğunu ve yetkililerin kendini dinlemediğini ileri sürdü.

Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi'ndeki Yaşam Merkezi'nde kiracı olduğu ve yönetimin pek çok taahhüdünü yerine getirmediği için zararda olduğunu savunan Şahin, elindeki benzini üzerine dökerek kendini yakacağı tehdidinde bulundu.

Bakan Müezzinoğlu, Şahin'e kendisi ile görüşeceğini ifade etti. Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri Şahin'in elindeki benzin dolu şişeyi alarak, Şahin'i Bakan Müezzinoğlu'nun yanına götürdü.

Bir süre Bakan Müezzinoğlu'yla protokolde oturan Şahin, sorunlarını da Bakan Müezzinoğlu'na anlatma fırsatı buldu.

Bakan Müezzinoğlu daha sonra fakültenin temel atma töreninde protestocu esnaf Şahin'i de davet ederek, temele harç dökme butonuna beraber bastılar.

Daha sonra Diş Hekimliği Fakültesi açılışına yürüyerek geçen Bakan Müezzinoğlu, Şahin'in sorunlarını da birlikte yürüyerek dinledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Protestocu esnafı Bakan Müezzinoğlu sakinleştirdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN