Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'li belediye Sabancı Holding için asırlık ağaçları katletti

'li Şişli Belediyesi Maçka'da bulunan St. Regis Oteli'nin önündeki 100 yıllık çınar ağaçlarını Demet Sabancı'nın manzarasını kapatıyor diye kesti.

Giriş Tarihi: 2.3.2015 00:50 Güncelleme Tarihi: 2.3.2015 09:40
CHP'li belediye Sabancı Holding için asırlık ağaçları katletti
Sabancılar'ın olan Demsa Holding'in yeniden yaptırdığı eski adı Maçka Oteli olan St. Regis Oteli'in önündeki 100 yıllık çınar ağaçları 'li Şişli Belediyesi tarafından katledildi.

İddiaya göre Şişli Belediye Başkanı 'nün eşini arayan Demet Sabancı, otel önündeki asırlık çınar ağaçlarının süit odaların manzaralarını kapattığını söyledi. Nazlı İnönü de bu talebi eşine iletti ve Başkan İnönü'nün emri ile 100 yıllık çınar ağaçları birkaç saat içinde kesildi.

CHP, GEZİ PARKI'NDAKİ AĞAÇLARIN TAŞINMASINA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

CHP'li Şişli Belediyesi'nin ağaç katliamı akıllara Gezi Parkı ve sonrasında yaşananları getirdi. Park'daki 12 ağacın başka bir yere nakledilmesine tepki gösteren kalabalıklara destek verip "taşınmayı" protesto eden CHP'nin bu katliama ses çıkarmaması şaşkınlıkla karşılandı.

SABANCILARA BÜYÜK TEPKİ

Yeşil sevdalısı oldukları gerekçesi ile Gezi Parkı'ndaki ağaçların taşınmasına tepki gösteren fakat otellerinin manzarasını kapattığı gerekçesi ile asırlık çınar ağaçlarının kesilmesinde bir beis görmeyen Sabancılar'a ise sosyal medya üzerinden tepkiler gelmeye devam ediyor.

İşte o tepkilerden bazıları:
KAYNAK: HÜRHABER

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li belediye Sabancı Holding için asırlık ağaçları katletti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN