Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’in iftirasına sert cevap

Giriş Tarihi: 13.3.2015 15:00 Güncelleme Tarihi: 13.3.2015 17:27
Cumhuriyet’in iftirasına sert cevap

Gazetesi’nin bugünkü sayısında yayınlanan ve her satırı iftira olan habere ’ın avukatı Ahmet Özel’den sert yalanlama geldi. “Müvekkilimin bahsi geçen şirketle ve yapılan ticaretle hiçbir alakası yoktur” diyen avukat Özel “faşizmin ve yargısız infazın sözcüsü olan bu gazete aracılığıyla yürütülen algı operasyonları konusunda yasal hakların en hızlı şekilde kullanılacağının” altı çizildi.

İŞTE BERAT ALBAYRAK'IN AVUKATI AHMET ÖZEL'İN CUMHURİYET'İN İFTİRASINA CEVAP VEREN O AÇIKLAMASI:

Gazetesinin 13.03.2015 tarihli nüshasında manşetten verilen 'Damada Petrol Kıyağı' başlıklı sözde haber , gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan ,iftira niteliğinde olan ve müvekkilimin şahsını açıkça hedef alan iddialar içermektedir.

Müvekkilim ile ilgili olarak, sözde haberde geçen tüm iddialar yalan ve iftiradır. Müvekkilimin bahsi geçen şirket ve yapılan ticaretle hiçbir alakası bulunmamaktadır.

Uzun bir zamandan buyana , şahsi kin ve nefretlerini gazetecilik kisvesi altında kamuoyuna akıtan bu operasyonel gazeteciliğin hedefi ,müvekkilim üzerinden ülkenin birikim ve değerleridir.

Kurulduğu günden bu yana ,tarihselliği içinde belli odaklara hizmet etmiş, faşizmin ve yargısız infazın sözcüsü olmuş sözde gazete ve saplantılı gazeteciler vasıtasıyla yürütülen bu kirli algı operasyonu karşısında tüm yasal haklarımızı etkin ve hızlı bir şekilde kullanacağımızı kamu oyunun dikkatine sunarız.

Saygılarımızla


vekili

Av. Ahmet ÖZEL

ÇALIK HOLDİNG'TEN CUMHURİYET'E SERT CEVAP - TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cumhuriyet’in iftirasına sert cevap
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN