Kılıçdaroğlu'ndan +18 kaset yorumu: Olabilir

’nın yayın organına dönüşen Cumhuriyet Gazetesi, Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun eşi ile yapılan röportajı yayınladı. Selvi Kılıçdaroğlu'nun +18 kasetlerle ilgili açıklamaları şaşırttı.

Giriş Tarihi: 31.3.2015 07:56 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 07:58
Kılıçdaroğlu'ndan +18 kaset yorumu: Olabilir
, +18'lik kasetlere ön almak için olsa gerek, kasetlere ilişkin soruya "Olabilir. Kadın veya erkek başka birine ilgi duyabilirsiniz evli de olabilirsiniz. Bu konu sadece evli çifti ve ailesini ilgilendirir" diye konuştu. Selvi Kılıçdaroğlu'nun, "Kemal Bey'in böylesi yüz kızartıcı kasetlerle kesinlikle işi olamaz. O eşine sadık, ailesine düşkün bir insandır" şeklinde açıklama yapıp, bu tür iddiaları net bir dille yalanlamak yerine "açıkçası şaşırmadım" şeklinde konuşması servise hazır + 18'lik kasetlere karşı ön alma hamlesi olarak yorumlandı.

"ÇOK ŞAŞIRMADIM AÇIKÇASI"

Star gazetesi, Twitter'da Fuat Avni ismiyle yazan Emre Uslu'nun, İstanbul Milletvekili Umut Oran ile DM'den yazışmalarına ilişkin haber dizisinde Fuat Avni'nin "Kotilaji" ve "Dusttlast" adlı iki polisiyle 30 Mart Yerel Seçimleri öncesindeki konuşmasında CHP'nin kendilerine neden bu kadar bağlı olduğunu sorgulayan polislere, "Kılıçdaroğlu dahil 45 CHP'linin +18 içerikli kaseti var" yanıtını 18 Şubat'ta manşetine taşımıştı. Star'ın haberini hatırlatan Cumhuriyet'in röportajcısı Selin Ongun, "Siz bu haberi gördüğünüzde ne hissediyorsunuz?" diye sorunca Selvi Kılıçdaroğlu, şu yanıtı verdi: "Olabilir diye düşünüyorum, yok diye düşünmüyorum. Çünkü geçmişte de gördük bunları. Ama o kasetler ne şekilde alınmış, özel hayatla ilgili olabilir, başka şeyler olabilir; bilmiyoruz. Çok da şaşırmadım açıkçası. Aman kesinlikle olmaz diye düşünmedim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'ndan +18 kaset yorumu: Olabilir
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN